Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2018


Τράπεζα Θεμάτων

 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1, ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΕΡΑΚΑ ΤΗΛ: 210-6615559 & 210-6891994

Οι επιτυχοντες μας

     Θα θέλαμε να απευθύνουμε τα πιο θερμά μας συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες των Φροντιστηρίων ΟΡΜΗ που έδωσαν με επιτυχία τις εισαγωγικές εξετάσεις για την Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και εισήχθησαν στα Ανώτατα και Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας μας. Τα λόγια αδυνατούν να αποδώσουν το συναίσθημα της υπερηφάνειας που αισθανόμαστε.

     Η μάθηση είναι ένας δρόμος με πολλά μονοπάτια, αρκεί να κυνηγήσετε το όνειρο σας. Η ζωή ανοίγεται μπροστά σας γεμάτη ευκαιρίες και προκλήσεις, για να αναδείξετε τις δεξιότητες και τις ικανότητες σας, ώστε να κατακτήσετε το μέλλον σας.

     Τέλος, θα θέλαμε να συγχαρούμε τους γονείς σας και τους καθηγητές μας, αφού η δική τους συμπαράσταση και συνδρομή αποτέλεσαν τις προϋποθέσεις επιτυχίας στους στόχους που θέσατε.

     Ελπίζουμε και ευχόμαστε οι γνώσεις και η εμπειρία που θα αποκομίσετε, αλλά και οι ιδέες σας να αποτελέσουν επένδυση στη μελλοντική ανάπτυξη της χώρας μας.

     Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ!

Το ποσοστό επιτυχίας κυμαίνεται από 95% έως 100%
Οι επιτυχόντες μαθητές μας με το σύστημα του Ενιαίου Λυκείου από το 2000 μέχρι το 2017 είναι:
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΛΥΚΕΙΟΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΕ
1 Αβδάλας Αντώνης 2ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
2Αβραάμ Νάντια1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
3Αβράμης Γιώργος1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΙΑΤΡΙΚΗ
4Αβραμίδου Έλλη4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
5Αγγελή Χριστίνα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
6Αγγελίδης Γιάννης1ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7Αγγελόπουλος Ανδρέας1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
8Αγγελόπουλος ΜάριοςΚΟΛΕΓΙΟΝΟΜΙΚΗ
9Αγγέλου Αλέξης1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
10Αγριοπούλου ΣταυρούλαΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
11Αθανασάκη Εβελίνα2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
12Αθανασάκη Κατερίνα2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
13Αθανασούλια Αλεξία3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΗΜΙΚΟ
14Ακουμιανάκη Ολιάνα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
15Αλβανού Αγγελική1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
16Αλεξανδράκης ΒαγγέληςΑΡΣΑΚΕΙΟΓΕΝΕΤΙΚΗ & ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
17Αλεξανδρή Κατερίνα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
18Αλιπράντης Κώστας1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
19Αλιπραντής Χρίστος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
20Αλιφιεράκη Χριστίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
21Αμπατζής Βαγγέλης2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
22Αναγνώστου ΜυρτώΒΑΡΒΑΚΕΙΟΓΕΩΠΟΝΙΚΗ
23Αναγνώστου ΠένηΒΑΡΒΑΚΕΙΟΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
24Αναστασόπουλος Κωστής5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
25Αναστόπουλος Ηλίας1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ
26Ανδριόπουλος ΓιάννηςΔΟΥΚΑΦΥΣΙΚΟ
27Ανδριτσόπουλος Σωτήρης2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
28Ανδρονικίδης Γιάννης8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
29Ανδρουλιδάκης Ζαχαρίας3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
30Ανδρουτσόπουλος ΓιώργοςΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
31Άντζακα Ευριδίκη9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
32Αντίοχος ΠαναγιώτηςΦΙΛΟΘΕΗΣΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
33Αντιόχου ΧριστίναΦΙΛΟΘΕΗΣΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
34Αντωνίου Κώστας4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
35Αντωνόπουλος Αλέξης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
36Αντωνοπούλου Εβελίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
37Αντωνοπούλου Ειρήνη4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
38Αντωνοπούλου Νικολέττα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
39Απέργης ΑνδρέαςΕΡΑΣΜΕΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
40Αποστολάκης Μάνος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
41Αποστολόπουλος Γιάννης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
42Αποστολοπούλου Κατερίνα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
43Αποστόλου Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
44Αποστόλου Χριστίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ
45Αραβαντινός Αντώνης8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
46Αραμπατζή Μάρβα1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
47Αραμπατζής Γιώργος4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
48Αράπη Δήμητρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΗΜΑΤ/ΚΗ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ.
49Αράπη Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
50Αρβάλη Έφη3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
51Αρβανίτη Ελένη4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
52Αρβανίτη ΣοφίαΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΧΗΜΙΚΟ
53Αργυροπούλου Βάσια1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΝΟΜΙΚΗ
54Αργυροπούλου ΖωήΝ. ΠΕΝΤΕΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
55Αρκαδινού Ελντίνα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
56Αρντινιάν - Αρμάδα Άννα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛ.
57Αρτινιάν - Αρμάδα Αντωνία1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
58Ασλανίδης Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
59Ασωνίτη ΝαυσικάΒΑΡΒΑΚΕΙΟΝΟΜΙΚΗ
60Ατσάλα Ειρήνη4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ
61Ατσάλα Χριστίνα4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑ
62Αυγουστίνος Τριαντάφυλλος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
63Βαβουράκη Ματίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
64Βαϊράμογλου Δημήτρης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΑΤΡΙΚΗ
65Βακλατζής Μάριος8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
66Βαλατσού Ηλιάνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
67Βαλωμένου Αλεξάνδρα2o ΓΕΡΑΚΑΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
68Βάμβουκα Κατερίνα2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ
69Βασιλάκη Φένια3ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
70Βασιλάκη Χρυσούλα3ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
71Βασιλακοπούλου Βασιλική1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
72Βασιλείου Στεφανία1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
73Βασιλείου Χάρης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
74Βατσινέα ΜαριάνναΑΡΣΑΚΕΙΟΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚ.
75Βαχλιώτη ΔάφνηΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑ
76Βεκρή Ιωάννα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΑΤΡΙΚΗ
77Βεκρής ΑλέξανδροςΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
78Βεκρής ΟδυσσέαςΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
79Βελαώρας ΑπόστολοςΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
80Βελονάκης Μιχάλης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
81Βελούτσος Δημήτρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
82Βελούτσου Ερμίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
83Βενεδίκης Λεωνίδας4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧ
84Βενετσανοπούλου Φωτεινή1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
85Βέργαδου ΧρυσαυγήΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΩΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
86Βερόπουλος ΓιώργοςΠ. ΨΥΧΙΚΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
87Βιδάλης Μάριος3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
88Βιντζηλαίου Σουζάννα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
89Βλαντή Μαρία2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΟΜΙΚΗ
90Βλασσόπουλος Διονύσης2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
91Βλαχάκη Ρένια2ο ΠΑΠΑΓΟΥΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
92Βλαχόπουλος Βασίλης2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
93Βλάχος Γιάννης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
94Βλάχος Λευτέρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
95Βλάχος Σωτήρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
96Βλάχου Ελιάννα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
97Βλάχου Εύα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
98Βογιατζή Αγλαία4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
99Βογιατζή Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
100Βογιατζής Γιωργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
101Βογιατζής Νίκος4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ. & ΑΕΡΟΝΑΥΠ.
102Βογιατζής ΠαναγιώτηςΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
103Βοζίκης Τάσος2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
104Βοϊδανίδη Κατερίνα2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
105Βολιοτόπουλος Δημήτρης1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
106Βολονάκη Κατερίνα2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
107Βόσσου Ευαγγελία4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
108Βουλγαράκη ΜαρίαΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΕΜΠΟΡΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
109Βουλγαράκη ΣταυρούλαΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
110Γαλανοπούλου ΙωάνναΑΡΣΑΚΕΙΟΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
111Γαμβρού Κλειώ1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΔΙΟΙΚ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
112Γεβοντιάν ΜάριοςΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
113Γεροδήμου Ιωάννα8o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
114Γεωργάκη ΜατίναΠΕΝΤΕΛΗΣΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΩΝ & ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚ.
115Γεωργακόπουλος Αγγελής1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
116Γεωργακόπουλος Αντώνης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
117Γεωργακόπουλος Βαγγέλης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣ.Τ.Υ.Α.
118Γεωργακοπούλου Κων/να1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ
119Γεωργιάδη Μάρθα1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
120Γεωργίου Μανώλης1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
121Γεωργίου Τζένη2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
122Γεωργοπούλου ΑθηνάΒΑΡΒΑΚΕΙΟΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
123Γιαλαμπουκίδης - Καρυστινός ΔιαμαντήςΑΡΣΑΚΕΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
124Γιαλίζη Αλεξία2o ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
125Γιαννακοπούλου Δήμητρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
126Γιαννακοπούλου Ειρήνη1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
127Γιαννακοπούλου Ραφαηλία1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΥΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
128Γιαννακοπούλου Τάρα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ
129Γιαννίσης Αχιλλέας2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
130Γιαννιτσάς Κων/νος2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
131Γιαννόπουλος Γιάννης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΩΛΟΓΙΑΣ
132Γιαννόπουλος Μιχάλης1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ
133Γιαννοπούλου Γεωργία4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
134Γιαννοπούλου Ολίνα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
135Γιάννου ΕβίναΑΝΑΒΡΥΤΑΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
136Γιαννουλάκη Σταυρούλα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
137Γιασαφάκη Χρύσα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
138Γκαλλίτσης ΝίκοςΚΟΛΛΕΓΙΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
139Γκαρδιακός Σπύρος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
140Γκατζέλιας Χρήστος2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
141Γκέλλης Θανάσης2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
142Γκίκας ΝέαρχοςΔΟΥΚΑΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧ. & ΑΡΔΡΕΥΣΕΩΝ
143Γκίνης Δημήτρης1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
144Γκιόνης Θοδωρής3o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
145Γκολφινόπουλου Κων/ναΜΟΥΣΙΚΟΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
146Γκουλέμας Παναγιώτης1o ΓΕΡΑΚΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
147Γκούσκου Δήμητρα65o ΑΘΗΝΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
148Γκούτου Κατερίνα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
149Γόγολος ΛάμπροςΨΥΧΙΚΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
150Γούλιας Γιώργος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
151Γραμμένος Περικλής1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥΝΟΜΙΚΗ
152Γραμμένου Φωτεινή4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
153Γρατσία Πόπη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΑΤΡΙΚΗ
154Γράψας Γιώργος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΜΕΣΑ ΜΑΖ. ΕΝΗΜΕΡ
155Γρηγοριάδη ΜαρίαΑΡΣΑΚΕΙΟΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
156Γρηγορόπουλος ΓιώργοςΜΟΥΣΙΚΟΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
157Γρηγοροπούλου Μαρία2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
158Γρυπάρη ΝάντιαΔΟΥΚΑΙΑΤΡΙΚΗ
159Γρυπάρης Κώστας8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
160Γύπαρης Κώστας9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
161Δανοπούλου ΝαταλίαΦΙΛΟΘΕΗΣΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ
162Δάτσικας Στέφανος1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
163Δελή Λουκία5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
164Δελλαδέτσιμα Ιωάννα2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
165Δελλαδέτσιμα Κλόντια2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥEΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
166Δελλαδέτσιμα Λένα2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
167Δεμέναγα Μαργαρίτα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
168Δερβετζής ΛεωνίδαςΖΗΡΙΔΗΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
169Δεσποτοπούλου Δέσποινα2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΗΜΕΙΑ
170Δημητρακοπούλου Φωτεινή1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΣΑΣ
171Δημητρέλλη ΣοφίαΕΚΠ. ΖΑΓΟΡΙΑΝΝΑΚΟΥΒΙΟΛΟΓΙΑ
172Δημητριάδη Άννα4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΕΦ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΕΜΠΟΡΙΟ
173Δημητριάδης Μάνος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΑΣΟΠΟΝΙΑ
174Δημητρίου ΣοφίαΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΑ
175Δημητροπούλου Μαρία3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΚΟΙΝΩΝ. ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
176Δημοπούλου Ειρήνη1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
177Διαμαντόπουλος Νίκος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
178Διαπούλης Ιάσων1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
179Διγενή Φωτεινή1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
180Διονυσιώτη Ματίνα8o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
181Διονυσόπουλος Γιώργος5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
182Διονυσοπούλου Δήμητρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΗΜΟΣΙΟ ΔΙΚΑΙΟ
183Δόβα Τζωρτζίνα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ
184Δούκας Αριστείδης1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΝΟΜΙΚΗ
185Δραγώνας ΓιώργοςΒΑΡΒΑΚΕΙΟΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
186Δρακάτος Θωμάς5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
187Δρακόπουλος Σωτήρης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ
188Δροσογιάννης Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
189Ελευθεράκη Νικολέτα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
190Ελευθεριάδης ΧρήστοςΠΕΝΤΕΛΗΣΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦ.
191Ελευθερίου Μιχάλης1ο Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
192Ελπιδοφόρου Μαριλένα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΚΠ/ΣΗ & ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚ
193Εμμανουήλ Ιωάννα4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
194Εμμανουηλίδης Πέτρος2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΗΜΙΚΟ
195Ευαγγελάτου ΚατερίναΒΑΡΒΑΚΕΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
196Ευθυμίου ΓιώργοςΒΑΡΒΑΚΕΙΟΝΑΥΠΗΓΙΚΗ
197Ευθυμίου Χριστίνα2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
198Ευσταθίου Αργυρία8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
199Ευστρατίου Άννα - Λώρα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
200Ζαμπέλης Κωνσταντίνος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣ.Μ.Υ.Ν.
201Ζαμπέλης Νίκος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΚΠΑΙΔ. ΗΛΕΚΤΡΟΛ. & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
202Ζαπατίνας ΚώσταςΛΕΟΝΤΕΙΟΣΙΑΤΡΙΚΗ
203Ζαρκαλή Ιωάννα2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
204Ζαρούρα Αλέξανδρος3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΦ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΤΗΝ ΟΙΚΟΝ.
205Ζαχαράκη Βιργινία8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
206Ζάχαρης Ορέστης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
207Ζαχαρίου Νικήτας4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
208Ζαχαρόπουλος Αντώνης3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
209Ζαχαρουδάκη Βούλα1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
210Ζεγκίνογλου ΟρέστηςΔΟΥΚΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
211Ζεγκίνογλου ΦοίβοςΔΟΥΚΑΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΔΗΜΙΑ
212Ζεκεντές ΛεωνίδαςΖΗΡΙΔΗΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. & ΙΣΤΟΡΙΑ
213Ζερβού Ξένια9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΚΠ/ΣΗΣ&ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ
214Ζερβού Χρυσάνθη2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
215Ζήρος ΔημήτρηςΜΟΥΣΙΚΟΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
216Ζήσου Νατάσα2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
217Ζίβλας Γιώργος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
218Ζουγανέλης Προκόπης2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
219Ζουμπούλη Στεφανία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
220Ζουμπούλης Χρήστος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
221Ζωγράφος Βλάσης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
222Ζωγράφος Πέτρος5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
223Ζωγράφου Μαρία5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
224Ζωγράφου Χριστιάνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
225Ζώμπος Γιάννης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
226Θανασούλιας Αποστόλης1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΦΥΣΙΚΟ
227Θανόπουλος ΑντώνηςΑΡΣΑΚΕΙΟΝΟΜΙΚΗ
228Θεοδωρόπουλος Κων/νος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
229Θεοφιλοπούλου Γεωργία2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
230Θεοχαροπούλου ΑργυρώΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΝΟΜΙΚΗ
231Θεωνάς ΑλέξηςΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
232Θωμοπούλου Αθηνά4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
233Ιακωβίδου Αλίκη3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
234Ιακωβίδου Εμμανουέλα9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
235Ιορδανίδου ΜαρίαΛΕΟΝΤΕΙΟΣΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
236Ιστικόπουλος Γιάννης1ο ΨΥΧΙΚΟΥΝΟΜΙΚΗ
237Ιωαννίδης ΓιώργοςΤΟΣΙΤΣΕΙΟΝΟΜΙΚΗ
238Ιωαννίδης Χρήστος5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΘΕΟΛΟΓΙΑ
239Ιωάννου Γιάννης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
240Ιωάννου Σοφία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
241Καβάλου ΌλγαΕΡΑΣΜΕΙΟΣΕΚΠΑΙΔ. ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛ/ΝΙΚΩΝ ΜΗΧ.
242Κάγιαλη Όλγα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
243Κάγιαλης Δημήτρης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
244Καγκαρά ΕιρήνηΒΑΡΒΑΚΕΙΟΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
245Καϊναμίση Χριστίνα4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ
246Καλαβρίας Αριστείδης4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
247Καλαϊντζίδης Αντώνης7ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
248Καλαμπόκης Δημήτρης1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
249Καλαμπόκης Σταύρος1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
250Καλέλλη Αγγελένια1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
251Καλλίρη ΚικήΤΟΣΙΤΣΕΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
252Καλλονιάτη Θεανώ4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
253Καλογεράς ΚωνσταντήςΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
254Καλούση Λουίζα2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΝΑΠΑΛΑΙΩΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ
255Καλπογιάννη Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
256Καλπουρτζής Κώστας1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
257Καμάρας Φώτης5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
258Καμπέρης Τάσος4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΙΑΤΡΙΚΗ
259Καμπουρίδη ΜαριαλέταΜΩΡΑΪΤΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
260Κανάτας Στέλιος4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
261Κανδήρος Βαρδής1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ
262Κανδήρος ΓιάννηςΡΙΖΑΡΕΙΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ
263Κανέλλος ΓιώργοςΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
264Κάντα Χριστίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
265Καούκη Βάσια1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
266Καούκη Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ
267Καούκης Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜ
268Καπέλλου Λιζελόττε5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
269Καπετανάκη Νίκη3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
270Καπίρη ΕλένηΜΟΥΣΙΚΟΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
271Καραβέλης Μιχάλης2ο ΕΠΑ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦ. & ΤΕΧ/ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
272Καραβίδα Σταυρούλα4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
273Καραγιάννη Δήμητρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
274Καραγιαννίδη Κρυσταλλία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
275Καραγιώργος Πέτρος2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
276Καραγκούνη Δήμητρα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
277Καραγκούνη Χρύσα8o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
278Καραίνδρος Βαγγέλης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΧΕΙΡΗΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
279Καραίνδρου Κατερίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
280Καρακατσάνη Φωτεινή5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
281Καραμανώλη Ιωάννα2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
282Καραμολέγκου ΣοφίαΦΙΛΟΘΕΗΣΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
283Καραμούζης ΘοδωρήςΖΗΡΙΔΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
284Καρανικόλας Βασίλης2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
285Καραντάνη Σέβη8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΧΡΗΜΑΤ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚ
286Καραντάνη Σέβη8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
287Καρδιάκος Γιάννης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ & ΙΣΤΟΡΙΑ
288Καρδιάκου Κατερίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
289Καρποδίνη Αντωνία3o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
290Καρτάσης Χριστόφορος1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
291Καρύδη Αγγελική5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
292Καρύδη Ιωάννα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ & ΟΙΚ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤ.
293Καρύδη Φλώρα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΗΜ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
294Καρυστινού Δήμητρα1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
295Κασάπη ΚατερίναΑΡΣΑΚΕΙΟΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
296Κάσης ΜιχάληςΑΝΑΒΡΥΤΑΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡ/ΚΩΝ ΜΗΧ.
297Κασιδώνη Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΩΛΟΓΙΑ
298Καστανάς Βλάσης5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
299Καστρίνη Μιχαέλα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
300Καστρίνης Βαγγέλης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
301Κατεργάρης Θάνος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
302Κατρανίδης Δημήτρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
303Κατσαμπάρης Βασίλης3o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
304Κατσαρός Αριστείδης2ο ΓΕΡΑΚΑΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
305Κατσιγιάννη ΡούλαΔΟΥΚΑΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
306Κατσίκας Κωνσταντίνος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
307Κατσινής ΔημήτρηςΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΦΥΣΙΚΟ
308Κατσούγκρη Μαντώ2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
309Καφτάνη Χρυσούλα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦ. & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡ.
310Κεβρικοσαίου Βασιλική2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
311Κέππα Λίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΗΜΙΚΟ
312Κέππας Ηλίας1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
313Κερεντζή Μαρία1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΝΟΜΙΚΗ
314Κεφάλα Βαρβάρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
315Κεφάλας Στέλιος4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
316Κήττα Ελένη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
317Κιντής Κώστας2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
318Κιοσσέ Ευαγγελία2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
319Κίτσος Βασίλης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
320Κίτσου Φωκία5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
321Κλειτσίκα Μαρία2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΟΜΙΚΗ
322Κόγια Δανάη1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
323Κοζιώκος Ηλίας65ο ΑΘΗΝΩΝΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
324Κοζιώκου Λώρα65ο ΑΘΗΝΩΝΘΕΟΛΟΓΙΑ
325Κόκκαλη Ελευθερία1ο ΓΕΡΑΚΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
326Κόκκαλης Στέφανος1ο ΓΕΡΑΚΑΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
327Κοκκινάκης Αλέξανδρος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
328Κοκκινάκης Μάνος4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
329Κόλλιας Διονύσης4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
330Κολοβός ΓιώργοςΑΡΣΑΚΕΙΟΝΟΜΙΚΗ
331Κολοβός ΠέτροςΑΡΣΑΚΕΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ
332Κολοκυθά Ιωάννα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ
333Κολόμβος Νίκος1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΘΕΟΛΟΓΙΑ
334Κομνηνός Διονύσης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
335Κομνηνός Νίκος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
336Κομπογιάννη Θεανώ2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
337Κονδύλης Ανδρέας65ο ΑΘΗΝΩΝΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
338Κονδύλης Ανδρέας65ο ΑΘΗΝΩΝΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
339Κοντοδίνας Δημήτρης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
340Κοντομίχαλος Γιώργος2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
341Κοντομίχαλου Μαρουσώ2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
342Κόντου Ναυσικά1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠ.
343Κορμέντζα Ελένη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
344Κόσκορος - Αδάμ Γρηγόρης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
345Κοσκοσίδης Γιώργος2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
346Κόσσυβα Έλλη2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
347Κοτρολός Χρήστος4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
348Κοτσίρης Γιάννης1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΝΙΚΟΣ
349Κοτσυφάκη Κρίστη2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
350Κουγιάτσου ΜαριαλέναΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΝΟΜΙΚΗ
351Κουζούπη Κατερίνα2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
352Κούκη ΜαίρηΦΙΛΟΘΕΗΣΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
353Κουκιάς Μιχάλης4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΑΧ. ΠΟΛ/ΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ.
354Κουκιάς Χάρης4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ.
355Κούκος Βασίλης5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
356Κούκου Εύη5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
357Κουλούβαρδης ΆκηςΑΡΣΑΚΕΙΟΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
358Κουμπούλης Θανάσης3ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
359Κουμπούνης ΒασίληςΑΝΑΒΡΥΤΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
360Κουνάδη Στέφανη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
361Κουντουράκη Χριστίνα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
362Κουρέα Νάνσυ1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
363Κουρέας Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝ/ΓΟΣ & ΑΕΡΟΝ/ΓΟΣ ΜΗΧ
364Κουρής Χρήστος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦ. & ΜΕΣΑ ΜΑΖ. ΕΝΗΜ.
365Κουρκούτης Δημήτρης2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
366Κουρκούτης Παναγιώτης2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
367Κούτσιανου Χριστίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛΟΣΟΦΙΑ
368Κουτσοκέρα Μαρία4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
369Κουτσούκου Γεωργία2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
370Κουτσούμπας Θοδωρής1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ
371Κουτσούμπας Χρήστος1o ΒΟΛΟΥΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
372Κουτσουράδη Δέσποινα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
373Κουφογιάννης Γιώργος2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦ.
374Κουφού Μαρία8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
375Κράνης Αντώνης4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΝΟΜΙΚΗ
376Κρέζας Κων/νος1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
377Κρέστος Δημήτρης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ
378Κρητικός Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
379Κρητικός Λεωνίδας1ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
380Κρητικός Μάριος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
381Κρητικού Χριστιάνα2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
382Κριεκούκη ΑλίκηΚΩΣΤΕΑ - ΓΕΙΤΟΝΑΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
383Κριετσέπη Ελένη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
384Κυδωνάκη Ειρήνη4o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚ/ΝΙΩΝ
385Κυπριάδης ΜίνωαςΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ
386Κυριαζή Άννα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ
387Κυριαζίδης Μιχάλης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
388Κυριακάκι ΜαρίαΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗΜΗΧΑΝ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔ. & ΠΕΡ. ΑΝ.
389Κυριακόπουλος Ευθύμης2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
390Κυριακού Φαίδων1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤ
391Κυριακούλια Κατερίνα2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
392Κυριακούλιας Κων/νος2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
393Κυρίου Εμμανουέλα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
394Κυρίου Λυδία5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
395Κυρκασιάδης Χάρης8o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
396Κυρούση ΕύηΑΡΣΑΚΕΙΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
397Κωλλέτη ΜαρίαΑΡΣΑΚΕΙΟΝΟΜΙΚΗ
398Κωνσταντάκης Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ
399Κωνσταντίνου ΜαριέφηΑΡΣΑΚΕΙΟΝΟΜΙΚΗ
400Κωνσταντοπούλου Βούλα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
401Κωστάκης Ευθύμης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
402Κωστάκος ΠερικλήςΖΗΡΙΔΗΙΑΤΡΙΚΗ
403Κωστάκου ΑναστασίαΤΟΣΙΤΣΕΙΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
404Κωσταρά ΧριστίναΚΟΛΛΕΓΙΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
405Κωστόπουλος Παναγιώτης2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
406Κωστούρος Μιχάλης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
407Κωττάκη ΚέλλυΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΜΕΤΑΦΡΑΣΗ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑ
408Λαβδανίτη Έρρικα65ο ΑΘΗΝΩΝΙΑΤΡΙΚΗ
409Λαβή Ειρήνη4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
410Λαβή Κλαίρη1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΝΟΜΙΚΗ
411Λαγκαδινός Μάριος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
412Λαγοπάτης ΑνδρέαςΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
413Λαγούδη Φένια5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
414Λαζάρου Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ
415Λαζάρου ΙωάνναΑΡΣΑΚΕΙΟΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
416Λάντζας Πάρης2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
417Λατάνης Άκης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
418Λέκκος Κωνσταντίνος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΔΙΟΙΚ.
419Λελούδα Αλέξια4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
420Λεμπέσης Θανάσης1ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
421Λέντζος Αντώνης4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΧΗΜΙΚΟ
422Λιάκου Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ
423Λικιαρδόπουλος Λευτέρης5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
424Λινάκης ΝίκοςΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ & ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
425Λινάρδου Βίκυ1ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
426Λιόντου ΕυαγγελίαΒΑΡΒΑΚΕΙΟΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
427Λογοθέτης Δημήτρης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΩΛΟΓΙΚΟ
428Λόντος Διονύσης5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΦΥΣΙΚΟ
429Λούβρου Κατερίνα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤ.
430Λουκάκης Χρήστος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
431Λούμος Γιώργος65ο ΑΘΗΝΩΝΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
432Μαγιάφας Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΣΙΚΟ
433Μακρυγιάννη Αρετή5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ
434Μαλάνος Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
435Μαλλιάκας Παναγιώτης2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
436Μαμούτη Καλλίνα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
437Μαμούτης Βασίλης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
438Μάνδαλης Πέτρος5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
439Μάνος Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
440Μάνου Όλγα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
441Μάντης ΚώσταςΚΟΛΛΕΓΙΟΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
442Μανώλη Κωνσταντίνα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΑΤΡΙΚΗ
443Μανώλη Πωλίνα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
444Μανώλης Στέφανος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ & ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
445Μαραβά ΙωάνναΠ. ΠΕΝΤΕΛΗΣΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
446Μαραγκάκης Θοδωρής5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
447Μάργαρη Δώρα2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
448Μαργαρίτης Απόστολος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
449Μαργώνη Άννα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΣΙΚΟ
450Μάρη Κορίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤ.
451Μαρκάκη Μαριτίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
452Μαρκάκης Βασίλης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
453Μαρκοπούλου Πόπη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΣΤ. ΖΩΪΚ. ΠΑΡΑΓ. & ΥΔΑΤΟΚΑΛ/ΩΝ
454Μάστορας Γιώργος5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΝΟΜΙΚΗ
455Ματζάνας Θάνος4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
456Μαυροειδάκου ΖωήΠ. ΠΕΝΤΕΛΗΣΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
457Μαυροκέφαλος ΝίκοςΨΥΧΙΚΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΟΡΟΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
458Μαυρομμάτη Ευγενία2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
459Μαυρουδής Γιώργος8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
460Μαυρουδής ΙάκωβοςΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
461Μαυροψαρίδη ΠηνελόπηΝ. ΠΕΝΤΕΛΗΣΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
462Μεγαλιός Νίκος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
463Μεγαλιού Εύη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΗΛ. ΥΠΟΛ.
464Μέλλος Σταμάτης4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
465Μεντής Στέλιος4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΝΟΜΙΚΗ
466Μετακίδου Χριστίνα4o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
467Μήλας Δημήτρης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ
468Μηλιαρέσης ΑρίστοςΚΟΛΛΕΓΙΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
469Μηλιώνης Αντώνης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
470Μηλιώνης Άρης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΣΙΚΟ
471Μηχαηλίδη Αντωνία1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
472Μίτρι ΒικτώριαΙΤΑΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΙΤΑΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
473Μιχαήλ ΜαρίαΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
474Μιχαλόπουλος Ιάσονας2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΦΥΣΙΚΗ
475Μίχαλος ΠέτροςΦΙΛΟΘΕΗΣΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
476Μίχος Αχιλλέας4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
477Μίχου Ελένη4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
478Μνηματίδης Πάρης4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
479Μολφέτα ΑρετήΜΟΥΣΙΚΟΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
480Μόνου Αγγελική1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
481Μοσχάκης ΤίτοςΜΩΡΑΪΤΗΤΕΧΝ. & ΣΥΣΤ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
482Μουγκογιάννη Μελίτα2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
483Μπαλάσκα Αρετή1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
484Μπαλή Νίκη1o ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
485Μπάλιου Χρυσούλα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
486Μπαλοδήμος ΓρηγόρηςΑΡΣΑΚΕΙΟΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ
487Μπαλοδήμος ΣτέργιοςΑΡΣΑΚΕΙΟΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
488Μπάμη Αγγελική3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠ/ΣΤΩΝ
489Μπάμη Ρούλα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
490Μπαμπαλιούτας Γιάννης4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
491Μπάμπαρης Κων/νοςΜΟΥΣΙΚΟΜΗΧ. ΣΧ/ΜΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
492Μπάμπος Κων/νος2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠ. & ΠΕΡΙΦ. ΣΠΟΥΔΩΝ
493Μπαρμπέρογλου Μάριος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΣΙΚΟ
494Μπένος Βλαδίμηρος4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΙΑΤΡΙΚΗ
495Μπιλάλη Τάνια3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
496Μπίρη ΑνθήΚΩΣΤΕΑ - ΓΕΙΤΟΝΑΧΗΜΙΚΟΣ
497Μπιτσιώρης Δημήτρης1o ΓΕΡΑΚΑΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ
498Μπόσδας Δημήτρης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΕΩΠΟΝΙΑΣ & ΙΧΘ/ΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤ. ΠΕΡΙΒ
499Μπόσδας Φοίβος1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
500Μποτονάκη ΜαρίναΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
501Μποτονάκη ΦωτεινήΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
502Μπουζαλά Ιωάννα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΝΕΡΓ. ΠΟΡΩΝ
503Μπουνταλούδης Χρήστος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
504Μπουραζάνης Μάριος8o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
505Μωυσιάδου Λία3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
506Νάκος Δημήτρης4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
507Νάκος Πέτρος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
508Νησανάκης Μιχάλης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
509Νικητάκης Βαγγέλης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝ.
510Νικολακοπούλου ΕιρήνηΜΟΥΣΙΚΟΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
511Νικολαρά ΛυδίαΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑΠΛΑΣ/ΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
512Νικολόπουλος Διονύσης2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
513Νικολόπουλος Ιάσωνας1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΣΙΚΟ
514Νικολοπούλου Σιλένα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
515Νίτας Γρηγόρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧΑΝ.
516Νίτσα Αργυρώ5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
517Νοτιάς Κώστας2ο Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
518Νταλιάνης Ανδρέας8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
519Ντέτσκα Ίνα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΣΤ. ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. & ΥΔΑΤΟΚΑΛ/ΓΩΝ
520Ντίνος Δημήτρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΚΚΛ/ΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
521Ντοϊλιάνη Έλενα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
522Ντοϊλιάνης Κωνσταντίνος1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
523Ντονά Σταυρούλα1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
524Ντονά Φυλλένια1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
525Ντούρμα ΙλεάνναΔΟΥΚΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
526Ντούρος Δημήτρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
527Ντούρου Χαρά1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
528Ξανθάκης Βαγγέλης2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΝΟΜΙΚΗ
529Ξενάκης Λευτέρης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
530Ξένος Ορέστης2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΑΤΡΙΚΗ
531Ξύδα Μαριλένα2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
532Ξυλάς Φώτης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
533Οικονομάκης ΗλίαςΒΑΡΒΑΚΕΙΟΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
534Οικονομίδης Κωνσταντίνος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
535Οικονομοπούλου ΒικτώριαΦΙΛΟΘΕΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
536Οικονομοπούλου ΝίκηΠ. ΨΥΧΙΚΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
537Οικονόμου Άννα1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
538Οικονόμου Βύρων8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
539Οικονόμου Κων/να1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
540Οικονόμου Χαρούλα8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ
541Οικονόμου ΧρυσάνθηΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
542Ορφανάκης Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ
543Ορφανός Δημήτρης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
544Παλαιός Μιχάλης4o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ - ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
545Παναγιωτάρας Μπάμπης4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
546Παναγιωτίδη Αφροδίτη8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
547Παναγιωτοπούλου Ανδριανή4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
548Παναγιώτου Βαγγέλης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΑΤΡΙΚΗ
549Πάνου Θάνος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
550Πάντος Σωτήρης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
551Παντουβέρη Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
552Παξιμάδης Άρης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
553Παξιμάδης Μάρκελλος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
554Παπαβασιλείου ΙουστίνηΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
555Παπαγεωργίου Ελένη5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
556Παπαγεωργίου ΛήδαΜΟΥΣΙΚΟΜΟΥΣΙΚΟΛΟΓΙΑ
557Παπαγιάννη Βίκυ2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
558Παπαγιάννη Ηρώ2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΩΠΟΝΙΚΗ
559Παπαδάκη Ιωάννα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
560Παπαδάκη Μυρτώ1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ
561Παπαδήμας Δημήτρης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝ.
562Παπαδημητρίου ΜαρκέλλαΑΡΣΑΚΕΙΟΜΕΘΟΔΟΛ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡ. ΤΗΣ ΕΠΙΣΤ.
563Παπαδιαμαντοπούλου Αντιγόνη2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜ.
564Παπαδομανωλάκη Τατιανή9o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
565Παπαδομανωλάκης Γιώργος9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ
566Παπαδομανωλάκης Λευτέρης9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ
567Παπαδόπουλος Τάκης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
568Παπαδοπούλου Ειρήνη4ο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
569Παπαδοπούλου Ναταλία3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
570Παπαδοπούλου Ρωξάνη1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
571Παπαζαφειροπούλου ΕιρήνηΚΟΛΛΕΓΙΟΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
572Παπαθανασίου Θοδωρής1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
573Παπαθεοδώρου Δημήτρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
574Παπαθεοδώρου Φραντσέσκο1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
575Παπαϊωάννου ΒασιλικήΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΝΟΜΙΚΗ
576Παπαϊωάννου ΕλένηΦΙΛΟΘΕΗΣΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
577Παπανικολάου ΓιώργοςΠΕΝΤΕΛΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
578Παπασωτηρίου Μαρία2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣΙΑΤΡΙΚΗ
579Παπουτσάκης Πάνος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
580Παππάς ΓιώργοςΑΡΣΑΚΕΙΟΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
581Παρασκευοπούλου Ανθή2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
582Παρρά Πέννυ1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
583Πασσανικολάκη Γιώτα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
584Πασσανικολάκη Ελένη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
585Παστίδου Μυρτώ2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
586Πατατούκας ΓιώργοςΤΟΣΙΤΣΕΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
587Πατατούκας Παναγιώτης2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
588Πάτσης Γιάννης8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΙΑΤΡΙΚΗ
589Πατσής Κώστας1ο ΨΥΧΙΚΟΥΙΑΤΡΙΚΗ
590Πατσιογιάννης Κων/νος1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
591Πατσιογιάννης ΣοφοκλήςΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
592Παύλου Ιωάννης1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
593Πεντάζος Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
594Πεντάρας Αντώνης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΟΜΙΚΗ
595Περδίου ΜαρίναΝ. ΠΕΝΤΕΛΗΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘ/ΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤ. ΠΕΡΙΒ
596Περλιάνη Κατερίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
597Περλιάνης Άγγελος1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
598Περράκη ΝικολέταΛΕΟΝΤΕΙΟΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
599Πετράκη Αντιγόνη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
600Πετράκης Κώστας4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
601Πετρόπουλος Αλκιβιάδης8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
602Πετρόπουλος Αντώνης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΘΕΟΛΟΓΙΑ
603Πετρόπουλος Στέλιος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
604Πετροπούλου Λένα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
605Πετροπούλου Μαρία2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ.
606Πινιαλίδη Τίνα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
607Πίντερ Ανδρέας1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
608Πολυχρόνης Κων/νος2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
609Πότση Σοφία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ
610Πράπας Πέτρος2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟΥΦΥΣΙΚΟ
611Πρατάρης Κων/νος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
612Προβατάς ΚίμωναςΒΑΡΒΑΚΕΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
613Ράικος Δημήτρης2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
614Ράικος Κων/νος2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
615Ράντη Δήμητρα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑ
616Ράντη Όλγα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
617Ράπτη Στέλλα1ο ΓΕΡΑΚΑΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ
618Ραπτοπούλου Αναστασία1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
619Ρήγα ΕλίναΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ
620Ρήγκου ΕλένηΛΕΟΝΤΕΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
621Ρίζος Χρήστος2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
622Ρίζου Αλεξάνδρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
623Ρίζου Νίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
624Ροζής Βασίλης1ο ΓΕΡΑΚΑΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛ/ΤΩΝ
625Ροζής Μάριος1ο ΓΕΡΑΚΑΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
626Ρόζος ΦοίβοςΚΟΛΛΕΓΙΟΝΟΜΙΚΗ
627Ρούγγου Μαρία9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΑΝΘΟΚΟΜΙΑ & ΑΡΧΙΤ. ΚΗΠΟΥ
628Ρουμελιώτη ΝατάσαΑΘΛΗΤΙΚΟΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
629Ρουμελιώτης ΒάιοςΚΩΣΤΕΑ - ΓΕΙΤΟΝΑΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
630Ρουμελιώτου Μαριλένα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
631Ρουμπιέν ΈφηΑΝΑΒΡΥΤΑΕΦΑΡΜ. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣ. ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ
632Ρούπα Ελένη1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΘΕΟΛΟΓΙΑΣ
633Ρούσσος Αργύρης4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
634Σακέλλης Παύλος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΚΗ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ.
635Σαλαμούρα Ελπίδα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟ/ΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
636Σανδάλη Κατερίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ
637Σανδάλης Γιάννης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
638Σάντης Ορέστης1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
639Σαντοριναίου Μαρία2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
640Σάντσες ΑλέξανδροςPIERCEΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
641Σαπουντζής ΜύρωναςΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
642Σαραντάκου Μαριλένα1ο ΓΕΡΑΚΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
643Σαρλά Δήμητρα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤ/ΚΗ ΤΕΧΝ/ΓΙΑ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
644Σαρρή Αγγελική5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
645Σαρρής Γιάννης4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
646Σασλόγλου ΛευτέρηςΑΝΑΒΡΥΤΑΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
647Σδράλαγκας Γιάννης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
648Σελιανίτη Ανδριάνα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
649Σελινόπουλος ΧάρηςΑΡΣΑΚΕΙΟΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ
650Σελινοπούλου ΙωάνναΦΙΛΟΘΕΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
651Σελινοπούλου Κατερίνα9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
652Σελμανάη Αιμίλιος4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
653Σέμκου Αθανασία4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.
654Σερενίδης Δημήτρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
655Σερενίδης Χάρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ (ΣΣΑΣ)
656Σερμεκέζη Δανάη1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΙΑΤΡΙΚΗ
657Σεχιώτη ΣίλιαΑΡΣΑΚΕΙΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
658Σιαβέλης Σωτήρης4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
659Σιαπέρας ΡωμανόςΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
660Σιαπέρας ΣίμωνΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
661Σιαφλάς Μιχάλης2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ
662Σιδερή Άλκηστις5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
663Σιδερή Αριάδνη5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝ/ΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ
664Σιδέρη Δήμητρα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΘΕΟΛΟΓΙΑ
665Σιδέρης Παναγιώτης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
666Σιέμπου ΝινέταΕΛ. ΠΑΙΔΕΙΑΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
667Σικελιώτης Γιάννης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
668Σιμιτζή Θεώνη2o ΓΕΡΑΚΑΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ
669Σιουγλέ Γεωργία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
670Σιταρένιου Βίβιαν4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
671Σιταρένιου ΜίναΔΟΥΚΑΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
672Σκαμπής Χρήστος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
673Σκιαδά ΧριστίναΑΡΣΑΚΕΙΟΦΥΣΙΚΟ
674Σκιαδάς Κων/νος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
675Σκιαδάς ΝίκοςΑΡΣΑΚΕΙΟΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
676Σκλάβου Γεωργία5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
677Σκλαβούνη Δήμητρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
678Σκουρτανιώτη ΕιρήνηΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΒΙΟΛΟΓΙΑ
679Σκουρτανιώτη ΕύαΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
680Σκούρτη Παναγιώτα2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΤΟΠ. ΑΥΤΟΔ.
681Σμαϊλη Αγγελική4ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
682Σολδάτου Μαργαρίτα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
683Σολωμού ΙωάνναΚΟΛΛΕΓΙΟΝΟΜΙΚΗ
684Σούλη Έντνα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
685Σουλτάτου Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΑΤΡΙΚΗ
686Σπανός Αντώνης2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΑΤΡΙΚΗ
687Σπανός Γιάννης2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
688Σπετσέρη Έλενα1ο ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
689Στάθης ΣπύροςΙΟΝΕΙΟΣΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
690Σταθοπούλου Άλκηστις1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
691Σταθοπούλου ΈλεναΠ. ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
692Σταμάτης ΑνδρέαςΛΕΙΒΑΔΙΑΣΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
693Σταματίου Κατερίνα4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
694Σταματόπουλος Παναγιώτης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
695Σταμελάκη Δήμητρα8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
696Σταμούλης ΣτέφανοςΦΙΛΟΘΕΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
697Σταύρακα Έρικα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
698Σταύρακας Δημήτρης1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
699Σταυριανός Γιάννης9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
700Στέγγου Αφροδίτη4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
701Στεμιτσιώτη Βασιλική2o ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ
702Στεφανοπούλου Ηλιάνα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
703Στεφάνου Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
704Στογιαννίδης Στέφανος2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
705Στόιλας Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
706Στραβαρίδου Ιωάννα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
707Στρατάκος ΚυριάκοςΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
708Στρέκλα Ηλιάννα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
709Συκιωτάκη Αθηνά1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
710Σφακιανάκη Ελευθερία8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
711Σφήκα Νικόλ4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
712Σώζου Κατερίνα8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
713Σωτηριάδη Νίκη2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
714Σωτηροπούλου Μυρτώ5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
715Ταβάκη Ευτυχία5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΕΠΙΠΛΟΥ
716Ταβουκτσόγλου Ροζίτα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ
717Ταβουλάρης Μάριος2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΦΥΣΙΚΟ
718Τακβοριάν ΝικόλΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
719Τακβοριάν ΝτανιέλΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
720Ταλάντη ΕιρήνηΚΟΛΕΓΙΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
721Τασούλης Ανδρέας3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
722Τεμπέλη Ευτυχία2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
723Τέμπου ΑργυρώΚΟΛΛΕΓΙΟΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
724Τζουμανίκα Μαρία5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
725Τζουρμπάκης Άγγελος4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
726Τοτσίλα Ιωάννα3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ
727Τουλούμη Αλεξάνδρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
728Τρανούλη Νάντια1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΝΟΜΙΚΗ
729Τριανταφίλλη Λέλα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
730Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
731Τσαγγάρης Δημήτρης1ο ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
732Τσαγκρίδης Νίκος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
733Τσάκωνα ΈρηΔΟΥΚΑΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
734Τσάλλας ΣτέφανοςΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΙΑΤΡΙΚΗ
735Τσάμη ΕιρηλέναΒΑΡΒΑΚΕΙΟΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ
736Τσάφου Μαργαρίτα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΘΕΟΛΟΓΙΑ
737Τσέκος ΧριστόφοροςΝ. ΠΕΝΤΕΛΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
738Τσελίκη ΣτέφηΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
739Τσερπέλης ΑΝΔΡΕΑΣ1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣ.Μ.Υ.Ν.
740Τσερπέλης Παναγιώτης1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣ.Μ.Υ.Ν.
741Τσιαμτσούρη Μαρία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΗΜΙΚΟ
742Τσιλιγιάννης Θοδωρής2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
743Τσιλίδου Νίκη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
744Τσιμπουράκης Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
745Τσινιπίζογλου ΜαριάνναΜΩΡΑΪΤΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
746Τσιουτσιουρή Θέτις1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΙΕΘΝ.ΣΧΕΣΕΙΣ
747Τσιουτσιουρής Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΘΟΔΟΛ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡ. ΤΗΣ ΕΠΙΣΤ.
748Τσιρώνης Γιάννης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛ. Η/Υ
749Τσιρώνης Κλεομένης5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
750Τσίχλα Αγγελική1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΗΜΙΚΟ
751Τσίχλα Αμαλία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
752Τσιώτος Χρήστος4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
753Τσόγκας ΠέτροςΒΑΡΒΑΚΕΙΟΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
754Τσούμα Ιωάννα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ
755Τσουνάκας Γρηγόρης4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
756Τσούτη Βασιλική1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΘΕΟΛΟΓΙΑ
757Τσούτη Κορίνα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
758Τσώνου Μαρία4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
759Τύπα Χρυσούλα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
760Φακίνος Παύλος8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
761Φέγγαρος ΜανώληςΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
762Φειδοπούλου Τάνια1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΑΧ. ΑΓΡΟΤ. ΕΚΜΕΤ.
763Φιλαρέτου Έφη2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ
764Φλέσσας Δημήτρης1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
765Φλισκανοπούλου Ηλιάννα4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
766Φλώρος ΧάρηςΦΙΛΟΘΕΗΣΙΑΤΡΙΚΗ
767Φουντουλάκης ΒαγγέληςΑΡΣΑΚΕΙΟΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
768Φουρτζής Μάνος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
769Φραγκαθούλα Μυρτώ1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
770Φραγκαθούλα Ναταλία1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
771Φωτιάδου ΣτέφηΑΡΣΑΚΕΙΟΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
772Χαβιαρόπουλος Παναγιώτης1o ΓΕΡΑΚΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
773Χαβιαρόπουλος Χαράλαμπος1o ΓΕΡΑΚΑΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
774Χαϊδεμένος Γιώργος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
775Χαλαυτή Δήμητρα1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
776Χαραλαμπίδης Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
777Χαραλάμπους Νίκος4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
778Χαρισιάδου Παναγιώτα2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
779Χασάνη Εύη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΙΛΟΣ/ΙΑ - ΠΑΙΔΑΓ. - ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
780Χασιώτης Άνθιμος4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
781Χατζή Έλενα1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ
782Χατζηγιάννη Νατάσα2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΙΔΑΓ. ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
783Χατζοβασιλάκη Μαρία5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
784Χλουβεράκη Ναταλία2ο ΓΕΡΑΚΑΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧ/ΚΗΣ
785Χονδρογιάννη Διδώ1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΩΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
786Χουσιάδας Βασίλης1ο ΓΕΡΑΚΑΤΕΦΑΑ
787Χρέπα Βανέσα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
788Χρέπα Λίλα5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
789Χριστόπουλος Χρήστος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
790Χρονάς Αντώνης4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣΙΑΤΡΙΚΗ
791Χρυσάφης ΚωνσταντίνοςΖΗΡΙΔΗΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
792Χρυσοχός Γιώργος5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗ
793Χρυσοχού Ελένη5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΗΜΙΚΟ
794Ψαριανός Γιώργος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
795Ψαριανός Νίκος1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ
796Ψαρρά Τζένη1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
797Ψαρριανός Δημήτρης3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΕΚΤΙΚΩΝ & ΑΣΦΑΛ/ΚΩΝ ΕΡΓ.
798Ψαρριανός Κων/νος3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΕΚΤΙΚΩΝ & ΑΣΦΑΛ/ΚΩΝ ΕΡΓ.
799Ψιάχου Κων/να1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
800Ψύχας ΚώσταςΚΟΛΛΕΓΙΟΝΟΜΙΚΗ


Είπαν οι μαθητές μας


Κωνσταντίνα Μανώλη

Ιατρική

Ένα φροντιστήριο που τα συνδυάζει όλα. Καταρτισμένους καθηγητές, προετοιμασία των μαθητών για τις ανώτατες σχολές, φιλικό κλίμα και περιβάλλον. Αν γύρναγα το χρόνο πίσω θα διάλεγα πάλι ΟΡΜΗ.


Σοφία Ιωάννου

Νομική

Η περίοδος των πανελλαδικών σίγουρα ήταν μια από τις πιο δύσκολες, αγχωτικές και κουραστικές της ζωής μου. Όμως, στάθηκα τυχερή γιατί είχα στο πλευρό μου τους ανθρώπους των φροντιστηρίων ΟΡΜΗ, που με βοήθησαν πολύ να πετύχω το στόχο μου και έκαναν αυτή τη περίοδο να φαντάζει λιγότερο «βασανιστική». Χάρη στη καθοδήγηση και ενθάρρυνση των αξιόλογων καθηγητών μου και των βιβλίων των φροντιστηρίων, καθώς και με πολλή προσπάθεια και διάβασμα από μέρους μου, κατάφερα να περάσω στη πρώτη μου επιλογή, που ήταν η νομική. Σας ευχαριστώ πολύ όλους!


Βασίλης Καρανικόλας

Μηχανολόγων Μηχανικών

Στο δύσκολο δρόμο των πανελληνίων εξετάσεων δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω χωρίς τη βοήθεια και την ψυχολογική συμπαράσταση των καθηγητών των φροντιστηρίων ΟΡΜΗ. Κατάφερα με οργανωμένο διάβασμα, βιβλία και τακτικά διαγωνίσματα από το φροντιστήριο, να μπω στη σχολή της πρώτης μου επιλογής, τη σχολή των Μηχανολόγων Μηχανικών στο Ε.Μ.Π.. Η μεθοδικότητα, οι γνώσεις, η μεταδοτικότητα, το έργο και η υπομονή των καθηγητών ήταν εκείνα που με βοήθησαν σε μεγάλο βαθμό να επιτύχω τους στόχους μου. Τους ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου και εύχομαι στους μελλοντικούς υποψήφιους καλή επιτυχία.


Κατερίνα Περλιάνη

Ψυχολογία

Οι καθηγητές μου υπήρξαν έμπνευση για μένα. Το δημιουργικό μάθημα και η επικοινωνία μαζί τους συντέλεσε στην επιτυχή εισαγωγή μου στην Ανώτατη Εκπαίδευση. Γι' αυτό τους ευχαριστώ πολύ και τους θυμάμαι σε κάθε βήμα της σταδιοδρομίας μου ακόμη και ως φοιτήτρια.


Χρήστος Κουτσούμπαs

Αξιωματικών Αστυνομίας

Τα φροντιστήρια ΟΡΜΗ μέσω της επιμέλειας, της αφοσίωσης και του σεβασμού προς το στόχο μου, καθώς και τη φροντίδα και την επιμονή των διδασκόντων με βοήθησαν, στηρίζοντάς με σε κάθε βήμα μου και κάθε δυσκολία, να πραγματοποιήσω το όνειρο μου και να εισαχθώ στη Σχολή Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας.


Κατερίνα Καρδιάκου

Φιλολογία

Είμαι η Κατερίνα Καρδίακου, φοιτήτρια Φιλολογίας στην Αθήνα. Ήταν η πρώτη μου επιλογή. Για την επίτευξη αυτού του στόχου έπαιξε καταλυτικό ρόλο το προσωπικό διάβασμα και τα φροντιστήρια ΟΡΜΗ. Ειδικότερα, οι καθηγητές με τον τρόπο διδασκαλίας τους και την ψυχολογική υποστήριξη που μου παρείχαν με βοήθησαν να ανταπεξέλθω στην δύσκολη περίοδο των πανελληνίων!


Κωνσταντίνος Πατσιογιάννης

Μηχανολόγων Μηχανικών

Τα φροντιστήρια ΟΡΜΗ αποτέλεσαν ένα ευχάριστο κομμάτι της μαθητικής μου πορείας. Αναμφίβολα η εισαγωγή μου στο Πανεπιστήμιο και πιο συγκεκριμένα σε μια σχολή που είχα ως πρώτη επιλογή δεν ήταν και το πιο εύκολο πράγμα. Όμως χάρη στην αμέριστη συμπαράσταση που δέχτηκα σε όλους τους τομείς από τους καθηγητές του φροντιστηρίου, που με έκαναν να πιστέψω στις δυνατότητες μου, αλλά οπωσδήποτε και στην προσωπική μου προσπάθεια μπορώ να πω με σιγουριά πως πέτυχα τον στόχο μου. Έτσι δεν μπορώ παρά να είμαι ευγνώμων για αυτούς τους ανθρώπους.


Ιωάννα Τσούμα

Παιδαγωγικά

Τα φροντιστήρια ΟΡΜΗ με βοήθησαν να πραγματοποιήσω τα όνειρά μου και τους στόχους μου για ένα επαγγελματικό μέλλον όπως εγώ επιθυμούσα, μα το κυριότερο με έκανε να πιστέψω σε αυτά. Τόσο οι καθηγητές όσο και οι υποδομές των φροντιστηρίων κατάφεραν να νιώσω άνετα και οικεία περνώντας δημιουργικές και πρωτίστως ευχάριστες στιγμές εν ώρα μαθήματος και μη. Τους ευχαριστώ όλους θερμά που με βοήθησαν και πίστεψαν σε μένα.