Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2020


Τράπεζα Θεμάτων

 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1, ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΕΡΑΚΑ ΤΗΛ: 210-6615559 & 210-6891994

Οι επιτυχοντες μας

     Θα θέλαμε να απευθύνουμε τα πιο θερμά μας συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες των Φροντιστηρίων ΟΡΜΗ που έδωσαν με επιτυχία τις εισαγωγικές εξετάσεις για την Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και εισήχθησαν στα Ανώτατα και Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας μας. Τα λόγια αδυνατούν να αποδώσουν το συναίσθημα της υπερηφάνειας που αισθανόμαστε.

     Η μάθηση είναι ένας δρόμος με πολλά μονοπάτια, αρκεί να κυνηγήσετε το όνειρο σας. Η ζωή ανοίγεται μπροστά σας γεμάτη ευκαιρίες και προκλήσεις, για να αναδείξετε τις δεξιότητες και τις ικανότητες σας, ώστε να κατακτήσετε το μέλλον σας.

     Τέλος, θα θέλαμε να συγχαρούμε τους γονείς σας και τους καθηγητές μας, αφού η δική τους συμπαράσταση και συνδρομή αποτέλεσαν τις προϋποθέσεις επιτυχίας στους στόχους που θέσατε.

     Ελπίζουμε και ευχόμαστε οι γνώσεις και η εμπειρία που θα αποκομίσετε, αλλά και οι ιδέες σας να αποτελέσουν επένδυση στη μελλοντική ανάπτυξη της χώρας μας.

     Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ!

Το ποσοστό επιτυχίας κυμαίνεται από 95% έως 100%
Οι επιτυχόντες μαθητές μας με το σύστημα του Ενιαίου Λυκείου από το 2000 μέχρι το 2020 είναι:
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΛΥΚΕΙΟΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΕ
1 Αβδάλας Αντώνης 2ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
2 Αβραάμ Νάντια 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
3 Αβράμης Γιώργος 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
4 Αβραμίδου Έλλη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
5 Αγγελή Χριστίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
6 Αγγελίδης Γιάννης 1ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 Αγγελόπουλος Ανδρέας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
8 Αγγελόπουλος Μάριος ΚΟΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
9 Αγγέλου Αλέξης 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
10 Αγριόπουλος Κωνσταντίνος ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
11 Αγριοπούλου Σταυρούλα ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
12 Αθανασάκη Εβελίνα 2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
13 Αθανασάκη Κατερίνα 2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
14 Αθανασούλια Αλεξία 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
15 Ακουμιανάκη Ολιάνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
16 Αλβανού Αγγελική 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
17 Αλεξανδράκης Βαγγέλης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗ & ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
18 Αλεξανδρή Κατερίνα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
19 Αλιπράντης Κώστας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
20 Αλιπραντής Χρίστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
21 Αλιφιεράκη Χριστίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
22 Αμπατζής Βαγγέλης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
23 Αναγνώστου Μυρτώ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ
24 Αναγνώστου Πένη ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
25 Αναστασόπουλος Κωστής 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
26 Αναστόπουλος Ηλίας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ
27 Ανδριόπουλος Γιάννης ΔΟΥΚΑ ΦΥΣΙΚΟ
28 Ανδριτσόπουλος Σωτήρης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
29 Ανδρονικίδης Γιάννης 8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
30 Ανδρουλιδάκη Ελένη 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
31 Ανδρουλιδάκης Ζαχαρίας 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
32 Ανδρουτσόπουλος Γιώργος ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
33 Άντζακα Ευριδίκη 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
34 Αντίοχος Παναγιώτης ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
35 Αντιόχου Χριστίνα ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
36 Αντωνίου Κώστας 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
37 Αντωνόπουλος Αλέξης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
38 Αντωνοπούλου Εβελίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
39 Αντωνοπούλου Ειρήνη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
40 Αντωνοπούλου Νικολέττα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
41 Απέργης Ανδρέας ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
42 Αποστολάκης Μάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
43 Αποστολόπουλος Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
44 Αποστολόπουλος Παναγιώτης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
45 Αποστολοπούλου Ειρήνη 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
46 Αποστολοπούλου Κατερίνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
47 Αποστόλου Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
48 Αποστόλου Χριστίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ
49 Αραβαντινός Αντώνης 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
50 Αραζού Χριστίνα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
51 Αραμπατζή Μάρβα 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
52 Αραμπατζής Γιώργος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
53 Αράπη Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ.
54 Αράπη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
55 Αρβάλη Έφη 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
56 Αρβανίτη Ελένη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
57 Αρβανίτη Σοφία ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΧΗΜΙΚΟ
58 Αργυροπούλου Βάσια 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΟΜΙΚΗ
59 Αργυροπούλου Ζωή Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
60 Αρκαδινού Ελντίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
61 Αρντινιάν - Αρμάδα Άννα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛ.
62 Αρτινιάν - Αρμάδα Αντωνία 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
63 Ασλανίδης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
64 Ασωνίτη Ναυσικά ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
65 Ατσάλα Ειρήνη 4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ
66 Ατσάλα Χριστίνα 4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑ
67 Αυγουστίνος Τριαντάφυλλος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
68 Βαβουράκη Ματίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
69 Βαϊράμογλου Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
70 Βακλατζής Μάριος 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
71 Βαλατσού Ηλιάνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
72 Βαλωμένου Αλεξάνδρα 2o ΓΕΡΑΚΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
73 Βάμβουκα Κατερίνα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ
74 Βασιλάκη Φένια 3ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
75 Βασιλάκη Χρυσούλα 3ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
76 Βασιλακοπούλου Βασιλική 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
77 Βασιλείου Αθανασία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
78 Βασιλείου Στεφανία 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
79 Βασιλείου Χάρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
80 Βατσινέα Μαριάννα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚ.
81 Βαχλιώτη Δάφνη ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑ
82 Βεκρή Ιωάννα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
83 Βεκρής Αλέξανδρος ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
84 Βεκρής Οδυσσέας ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
85 Βελαώρας Απόστολος ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
86 Βελονάκης Μιχάλης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
87 Βελούτσος Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
88 Βελούτσου Ερμίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
89 Βενεδίκης Λεωνίδας 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧ
90 Βενετσανοπούλου Φωτεινή 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
91 Βέργαδου Χρυσαυγή ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΩΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
92 Βερόπουλος Γιώργος Π. ΨΥΧΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
93 Βιδάλης Μάριος 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
94 Βιντζηλαίου Σουζάννα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
95 Βλαντή Μαρία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΟΜΙΚΗ
96 Βλασσόπουλος Διονύσης 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
97 Βλαχάκη Ρένια 2ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
98 Βλαχόπουλος Βασίλης 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
99 Βλάχος Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
100 Βλάχος Λευτέρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
101 Βλάχος Σωτήρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
102 Βλάχου Ελιάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
103 Βλάχου Εύα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
104 Βογιατζή Αγλαία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
105 Βογιατζή Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
106 Βογιατζής Γιωργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
107 Βογιατζής Νίκος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ. & ΑΕΡΟΝΑΥΠ.
108 Βογιατζής Παναγιώτης ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
109 Βοζίκης Τάσος 2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
110 Βοϊδανίδη Κατερίνα 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
111 Βολιοτόπουλος Δημήτρης 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
112 Βολονάκη Κατερίνα 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
113 Βόσσου Ευαγγελία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
114 Βουλγαράκη Μαρία ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
115 Βουλγαράκη Σταυρούλα ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
116 Γαλανοπούλου Ιωάννα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
117 Γαμβρού Κλειώ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΔΙΟΙΚ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
118 Γεβοντιάν Μάριος ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
119 Γεροδήμου Ιωάννα 8o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
120 Γεροντίδη Αθηνά 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
121 Γεροντίδης Γιώργος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
122 Γεωργάκη Ματίνα ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΩΝ & ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚ.
123 Γεωργακόπουλος Αγγελής 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
124 Γεωργακόπουλος Αντώνης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
125 Γεωργακόπουλος Βαγγέλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σ.Τ.Υ.Α.
126 Γεωργακοπούλου Κων/να 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ
127 Γεωργιάδη Μάρθα 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
128 Γεωργίου Μανώλης 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
129 Γεωργίου Τζένη 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
130 Γεωργοπούλου Αθηνά ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
131 Γιαλαμπουκίδης - Καρυστινός Διαμαντής ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
132 Γιαλίζη Αλεξία 2o ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
133 Γιανκο Ορέστης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
134 Γιαννακόπουλος Βασίλης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ
135 Γιαννακοπούλου Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
136 Γιαννακοπούλου Ειρήνη 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
137 Γιαννακοπούλου Ραφαηλία 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΥΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
138 Γιαννακοπούλου Τάρα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ
139 Γιαννίσης Αχιλλέας 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
140 Γιαννιτσάς Κων/νος 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
141 Γιαννόπουλος Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ
142 Γιαννόπουλος Μιχάλης 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ
143 Γιαννοπούλου Γεωργία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
144 Γιαννοπούλου Ολίνα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
145 Γιάννου Εβίνα ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
146 Γιαννουλάκη Σταυρούλα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
147 Γιασαφάκη Χρύσα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
148 Γκαλλίτσης Νίκος ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
149 Γκαρδιακός Σπύρος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
150 Γκατζέλιας Χρήστος 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
151 Γκέλλης Θανάσης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
152 Γκίκας Νέαρχος ΔΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧ. & ΑΡΔΡΕΥΣΕΩΝ
153 Γκίνης Δημήτρης 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
154 Γκιόνης Θοδωρής 3o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
155 Γκολφινόπουλου Κων/να ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
156 Γκουλέμας Παναγιώτης 1o ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
157 Γκούσκου Δήμητρα 65o ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
158 Γκούτου Κατερίνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
159 Γόγολος Λάμπρος ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
160 Γούλιας Γιώργος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
161 Γραμμένος Περικλής 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
162 Γραμμένου Φωτεινή 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
163 Γρατσία Πόπη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
164 Γράψας Γιώργος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΜΕΣΑ ΜΑΖ. ΕΝΗΜΕΡ
165 Γρηγοριάδη Μαρία ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
166 Γρηγορόπουλος Γιώργος ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
167 Γρηγοροπούλου Μαρία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
168 Γρυπάρη Νάντια ΔΟΥΚΑ ΙΑΤΡΙΚΗ
169 Γρυπάρης Κώστας 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
170 Γύπαρης Κώστας 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
171 Δανοπούλου Ναταλία ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ
172 Δασούλα Βασιλική 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
173 Δάτσικας Στέφανος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
174 Δελή Λουκία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
175 Δελλαδέτσιμα Ιωάννα 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
176 Δελλαδέτσιμα Κλόντια 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ EΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
177 Δελλαδέτσιμα Λένα 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
178 Δεμέναγα Μαργαρίτα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
179 Δερβετζής Λεωνίδας ΖΗΡΙΔΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
180 Δεσποτοπούλου Δέσποινα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΗΜΕΙΑ
181 Δημητρακοπούλου Φωτεινή 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΣΑΣ
182 Δημητρέλλη Σοφία ΕΚΠ. ΖΑΓΟΡΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
183 Δημητριάδη Άννα 4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΕΜΠΟΡΙΟ
184 Δημητριάδης Μάνος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ
185 Δημητρίου Σοφία ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΑ
186 Δημητροπούλου Μαρία 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝ. ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
187 Δημοπούλου Ειρήνη 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
188 Διαμαντόπουλος Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
189 Διαπούλης Ιάσων 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
190 Διγενή Φωτεινή 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
191 Διονυσιώτη Ματίνα 8o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
192 Διονυσόπουλος Γιώργος 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
193 Διονυσοπούλου Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΙΚΑΙΟ
194 Δόβα Τζωρτζίνα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ
195 Δούκας Αριστείδης 1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
196 Δουλγεράκης Μάνος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
197 Δραγώνας Γιώργος ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
198 Δρακάτος Θωμάς 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
199 Δρακόπουλος Σωτήρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ
200 Δροσογιάννης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
201 Δρυλλάκη Ιωάννα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
202 Ελευθεράκη Νικολέτα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
203 Ελευθεριάδης Χρήστος ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦ.
204 Ελευθερίου Μιχάλης 1ο Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
205 Ελιώτη Μαρία 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
206 Ελπιδοφόρου Μαριλένα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΚΠ/ΣΗ & ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚ
207 Εμμανουήλ Ιωάννα 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
208 Εμμανουηλίδης Πέτρος 2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
209 Ευαγγελάτου Κατερίνα ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ
210 Ευθυμίου Γιώργος ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗ
211 Ευθυμίου Χριστίνα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
212 Ευσταθίου Αργυρία 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
213 Ευστρατίου Άννα - Λώρα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
214 Ζαμπέλης Κωνσταντίνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν.
215 Ζαμπέλης Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛΕΚΤΡΟΛ. & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
216 Ζαπατίνας Κώστας ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
217 Ζαραβίνου Μαίρη ΜΟΥΣΙΚΟ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
218 Ζαρκαλή Ιωάννα 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
219 Ζαρούρα Αλέξανδρος 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΦ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΤΗΝ ΟΙΚΟΝ.
220 Ζαχαράκη Βιργινία 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
221 Ζάχαρης Ορέστης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
222 Ζαχαρίου Νικήτας 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
223 Ζαχαρόπουλος Αντώνης 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
224 Ζαχαρουδάκη Βούλα 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
225 Ζεγκίνογλου Ορέστης ΔΟΥΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
226 Ζεγκίνογλου Φοίβος ΔΟΥΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΔΗΜΙΑ
227 Ζεκεντές Λεωνίδας ΖΗΡΙΔΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. & ΙΣΤΟΡΙΑ
228 Ζεκιράϊ Στέλλα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
229 Ζέρβας Γιώργος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
230 Ζέρβας Παναγιώτης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
231 Ζερβού Ξένια 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΣΗΣ&ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ
232 Ζερβού Χρυσάνθη 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
233 Ζήρος Δημήτρης ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
234 Ζήσου Νατάσα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
235 Ζίβλας Γιώργος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
236 Ζουγανέλης Προκόπης 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
237 Ζουμπούλη Στεφανία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
238 Ζουμπούλης Χρήστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
239 Ζωγράφος Βλάσης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
240 Ζωγράφος Πέτρος 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
241 Ζωγράφου Μαρία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
242 Ζωγράφου Χριστιάνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
243 Ζώμπος Γιάννης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
244 Θανασούλιας Αποστόλης 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟ
245 Θανόπουλος Αντώνης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
246 Θεοδωρόπουλος Κων/νος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
247 Θεοφιλοπούλου Γεωργία 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
248 Θεοχαροπούλου Αργυρώ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΝΟΜΙΚΗ
249 Θεωνάς Αλέξης ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
250 Θωμοπούλου Αθηνά 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
251 Ιακωβίδου Αλίκη 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
252 Ιακωβίδου Εμμανουέλα 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
253 Ιορδανίδου Μαρία ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
254 Ιστικόπουλος Γιάννης 1ο ΨΥΧΙΚΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
255 Ιωαννίδης Γιώργος ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
256 Ιωαννίδης Χρήστος 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
257 Ιωάννου Γιάννης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
258 Ιωάννου Σοφία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
259 Καβάλου Όλγα ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛ/ΝΙΚΩΝ ΜΗΧ.
260 Καββαθάς Βασίλης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
261 Κάγιαλη Όλγα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
262 Κάγιαλης Δημήτρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
263 Καγκαρά Ειρήνη ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
264 Καγκαράκη Δήμητρα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
265 Καϊναμίση Χριστίνα 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ
266 Καλαβρίας Αριστείδης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
267 Καλαϊντζίδης Αντώνης 7ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
268 Καλαμπόκης Δημήτρης 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
269 Καλαμπόκης Σταύρος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
270 Καλέγια Δήμητρα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
271 Καλέλλη Αγγελένια 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
272 Καλλίρη Κική ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ
273 Καλλιφώνης Σπύρος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
274 Καλλονιάτη Θεανώ 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
275 Καλογεράς Κωνσταντής ΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
276 Καλούση Λουίζα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΝΑΠΑΛΑΙΩΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ
277 Καλπογιάννη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
278 Καλπουρτζής Κώστας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
279 Καμάρας Φώτης 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
280 Καμπέρης Τάσος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
281 Καμπουρίδη Μαριαλέτα ΜΩΡΑΪΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
282 Κανάτας Στέλιος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
283 Κανδήρος Βαρδής 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ
284 Κανδήρος Γιάννης ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ
285 Κανέλλος Γιώργος ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
286 Κάντα Χριστίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
287 Καούκη Βάσια 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
288 Καούκη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ
289 Καούκης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜ
290 Καπέλλου Λιζελόττε 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
291 Καπετανάκη Νίκη 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
292 Καπίρη Ελένη ΜΟΥΣΙΚΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
293 Καραβέλης Μιχάλης 2ο ΕΠΑ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΕΧ/ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
294 Καραβίδα Σταυρούλα 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
295 Καραγιάννη Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
296 Καραγιαννίδη Κρυσταλλία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
297 Καραγιώργος Πέτρος 2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
298 Καραγκούνη Δήμητρα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
299 Καραγκούνη Χρύσα 8o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
300 Καραίνδρος Βαγγέλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
301 Καραίνδρου Κατερίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
302 Καρακατσάνη Φωτεινή 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
303 Καραμανώλη Ιωάννα 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
304 Καραμολέγκου Σοφία ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
305 Καραμούζης Θοδωρής ΖΗΡΙΔΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
306 Καρανικόλα Θεοδοσία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
307 Καρανικόλας Βασίλης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
308 Καραντάνη Σέβη 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚ
309 Καραντάνη Σέβη 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
310 Καρδιάκος Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ & ΙΣΤΟΡΙΑ
311 Καρδιάκου Κατερίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
312 Καρποδίνη Αντωνία 3o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
313 Καρτάσης Χριστόφορος 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
314 Καρύδη Αγγελική 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
315 Καρύδη Ιωάννα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΟΙΚ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤ.
316 Καρύδη Φλώρα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
317 Καρυστινού Δήμητρα 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
318 Κασάπη Κατερίνα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
319 Κάσης Μιχάλης ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡ/ΚΩΝ ΜΗΧ.
320 Κασιδώνη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑ
321 Καστανάς Βλάσης 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
322 Καστρίνη Μιχαέλα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
323 Καστρίνης Βαγγέλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
324 Κατεργάρης Θάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
325 Κατρανίδης Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
326 Κατσαμπάρης Βασίλης 3o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
327 Κατσαρός Αριστείδης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
328 Κατσιγιάννη Ρούλα ΔΟΥΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
329 Κατσίκας Κωνσταντίνος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
330 Κατσίμπας Χρήστος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ
331 Κατσινής Δημήτρης ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟ
332 Κατσούγκρη Μαντώ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
333 Καφτάνη Χρυσούλα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦ. & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡ.
334 Κεβρικοσαίου Βασιλική 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
335 Κέππα Λίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
336 Κέππας Ηλίας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
337 Κερεντζή Μαρία 1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
338 Κεφάλα Βαρβάρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
339 Κεφάλας Στέλιος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
340 Κηρύκου Μαρία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
341 Κήττα Ελένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
342 Κιντής Κώστας 2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
343 Κιοσσέ Ευαγγελία 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
344 Κίτσος Βασίλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
345 Κίτσου Φωκία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
346 Κλειτσίκα Μαρία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΟΜΙΚΗ
347 Κόγια Δανάη 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
348 Κοζιώκος Ηλίας 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
349 Κοζιώκου Λώρα 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
350 Κόκκαλη Ελευθερία 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
351 Κόκκαλης Στέφανος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
352 Κοκκινάκης Αλέξανδρος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
353 Κοκκινάκης Μάνος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
354 Κόλλιας Διονύσης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
355 Κολοβός Γιώργος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
356 Κολοβός Πέτρος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ
357 Κολοκυθά Ιωάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ
358 Κολόμβος Νίκος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
359 Κομνηνός Διονύσης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
360 Κομνηνός Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
361 Κομπογιάννη Θεανώ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
362 Κονδύλης Ανδρέας 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
363 Κονδύλης Ανδρέας 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
364 Κονσολάκη Μιχαέλα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ
365 Κοντοδίνας Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
366 Κοντομίχαλος Γιώργος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
367 Κοντομίχαλου Μαρουσώ 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
368 Κόντου Ναυσικά 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠ.
369 Κορδογιάννη Εφραιμία 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
370 Κορμέντζα Ελένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
371 Κορρέ Μαρία Ελένη 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΚΠ & ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
372 Κόσκορος - Αδάμ Γρηγόρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
373 Κοσκοσίδης Γιώργος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
374 Κόσσυβα Έλλη 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
375 Κοτρολός Χρήστος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
376 Κοτσίρης Γιάννης 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΝΙΚΟΣ
377 Κοτσυφάκη Κρίστη 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
378 Κουγιάτσου Μαριαλένα ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΝΟΜΙΚΗ
379 Κουζούπη Κατερίνα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
380 Κούκη Μαίρη ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
381 Κουκιάς Μιχάλης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΑΧ. ΠΟΛ/ΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ.
382 Κουκιάς Χάρης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ.
383 Κούκος Βασίλης 5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
384 Κούκου Εύη 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
385 Κουλούβαρδης Άκης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
386 Κουμπούλης Θανάσης 3ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
387 Κουμπούνης Βασίλης ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
388 Κουνάδη Στέφανη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
389 Κουντουράκη Χριστίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
390 Κουρέα Νάνσυ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
391 Κουρέας Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝ/ΓΟΣ & ΑΕΡΟΝ/ΓΟΣ ΜΗΧ
392 Κουρής Χρήστος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦ. & ΜΕΣΑ ΜΑΖ. ΕΝΗΜ.
393 Κουρκούτης Δημήτρης 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
394 Κουρκούτης Παναγιώτης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
395 Κούτρας Γιάννης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
396 Κούτσιανου Χριστίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ
397 Κουτσοκέρα Μαρία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
398 Κουτσούκου Γεωργία 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
399 Κουτσούμπας Θοδωρής 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ
400 Κουτσούμπας Χρήστος 1o ΒΟΛΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
401 Κουτσουράδη Δέσποινα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
402 Κουφογιάννης Γιώργος 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦ.
403 Κουφού Μαρία 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
404 Κράνης Αντώνης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
405 Κρέζας Κων/νος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
406 Κρέστος Δημήτρης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ
407 Κρητικός Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
408 Κρητικός Λεωνίδας 1ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
409 Κρητικός Μάριος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
410 Κρητικού Χριστιάνα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
411 Κριεκούκη Αλίκη ΚΩΣΤΕΑ - ΓΕΙΤΟΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
412 Κριετσέπη Ελένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
413 Κυδωνάκη Ειρήνη 4o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚ/ΝΙΩΝ
414 Κυπριάδης Μίνωας ΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ
415 Κυριαζή Άννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ
416 Κυριαζίδης Μιχάλης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
417 Κυριακάκι Μαρία ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔ. & ΠΕΡ. ΑΝ.
418 Κυριακόπουλος Ευθύμης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
419 Κυριακού Φαίδων 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤ
420 Κυριακούλια Κατερίνα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
421 Κυριακούλιας Κων/νος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
422 Κυρίου Εμμανουέλα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
423 Κυρίου Λυδία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
424 Κυρκασιάδης Χάρης 8o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
425 Κυρούση Εύη ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
426 Κωλλέτη Μαρία ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
427 Κωνσταντάκης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ
428 Κωνσταντίνου Μαριέφη ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
429 Κωνσταντοπούλου Βούλα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
430 Κωστάκης Ευθύμης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
431 Κωστάκος Περικλής ΖΗΡΙΔΗ ΙΑΤΡΙΚΗ
432 Κωστάκου Αναστασία ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
433 Κωσταρά Χριστίνα ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
434 Κωστόπουλος Παναγιώτης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
435 Κωστούρος Μιχάλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
436 Κωττάκη Κέλλυ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑ
437 Λαβδανίτη Έρρικα 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
438 Λαβή Ειρήνη 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
439 Λαβή Κλαίρη 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΟΜΙΚΗ
440 Λαγκαδινός Μάριος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
441 Λαγοπάτης Ανδρέας ΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
442 Λαγού Κατερίνα 1ο ΣΠΑΤΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
443 Λαγούδη Φένια 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
444 Λάζαρος Κωνσταντίνος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
445 Λαζάρου Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ
446 Λαζάρου Ιωάννα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
447 Λάντζας Πάρης 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
448 Λατάνης Άκης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
449 Λέβεντου Μαρία ΚΑΝΤΖΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
450 Λέκκος Κωνσταντίνος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΔΙΟΙΚ.
451 Λελούδα Αλέξια 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
452 Λεμπέσης Θανάσης 1ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
453 Λέντζος Αντώνης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΧΗΜΙΚΟ
454 Λιάκου Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ
455 Λιανού Αθανασία 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
456 Λικιαρδόπουλος Λευτέρης 5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
457 Λινάκης Νίκος ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ & ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
458 Λινάρδου Βίκυ 1ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
459 Λιόντου Ευαγγελία ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
460 Λίτση Φωτεινή 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
461 Λογοθέτης Δημήτρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ
462 Λόντος Διονύσης 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟ
463 Λούβρου Κατερίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤ.
464 Λουκάκης Χρήστος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
465 Λούμος Γιώργος 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
466 Μαγιάφας Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
467 Μαΐλης Αλέξανδρος 1ο ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗΣ
468 Μακρυγιάννη Αρετή 5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ
469 Μαλάνος Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
470 Μαλλιάκας Παναγιώτης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
471 Μαμούτη Καλλίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
472 Μαμούτης Βασίλης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
473 Μάνδαλης Πέτρος 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
474 Μάνος Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
475 Μάνου Όλγα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
476 Μάντης Κώστας ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
477 Μανώλη Κωνσταντίνα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
478 Μανώλη Πωλίνα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
479 Μανώλης Στέφανος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ & ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
480 Μαραβά Ιωάννα Π. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
481 Μαραγκάκης Θοδωρής 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
482 Μάργαρη Δώρα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
483 Μαργαρίτης Απόστολος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
484 Μαργώνη Άννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
485 Μάρη Κορίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤ.
486 Μαρκάκη Μαριτίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
487 Μαρκάκης Βασίλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
488 Μαρκοπούλου Πόπη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΖΩΪΚ. ΠΑΡΑΓ. & ΥΔΑΤΟΚΑΛ/ΩΝ
489 Μάρκου Στελλίνα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
490 Μαρσέλου Ειρήνη ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ
491 Μάστορας Γιώργος 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
492 Ματζάνας Θάνος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
493 Μαυροειδάκου Ζωή Π. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
494 Μαυροκέφαλος Νίκος ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΟΡΟΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
495 Μαυρομμάτη Ευγενία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
496 Μαυρουδής Γιώργος 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
497 Μαυρουδής Ιάκωβος ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
498 Μαυροψαρίδη Πηνελόπη Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
499 Μεγαλιός Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
500 Μεγαλιού Εύη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΗΛ. ΥΠΟΛ.
501 Μέλλος Σταμάτης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
502 Μεντής Στέλιος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
503 Μετακίδου Χριστίνα 4o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
504 Μήλας Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ
505 Μηλιαρέσης Αρίστος ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
506 Μηλιώνης Αντώνης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
507 Μηλιώνης Άρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
508 Μηχαηλίδη Αντωνία 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
509 Μισαηλίδου Βασιλική 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
510 Μίτρι Βικτώρια ΙΤΑΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΙΤΑΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
511 Μιχαήλ Μαρία ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
512 Μιχαλάκη Ευσταθία 3ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
513 Μιχαλόπουλος Αλέξης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
514 Μιχαλόπουλος Ιάσονας 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗ
515 Μίχαλος Πέτρος ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
516 Μίχος Αχιλλέας 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
517 Μίχου Ελένη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
518 Μνηματίδης Πάρης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
519 Μολφέτα Αρετή ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
520 Μόνου Αγγελική 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
521 Μοσχάκης Τίτος ΜΩΡΑΪΤΗ ΤΕΧΝ. & ΣΥΣΤ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
522 Μουγκογιάννη Μελίτα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
523 Μπάβα Ραλλού 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
524 Μπάκος Κωνσταντίνος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
525 Μπαλάση Ζωή 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
526 Μπαλάσης Ιωάννης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ
527 Μπαλάσκα Αρετή 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
528 Μπαλή Νίκη 1o ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
529 Μπάλιου Χρυσούλα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
530 Μπαλοδήμος Γρηγόρης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ
531 Μπαλοδήμος Στέργιος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
532 Μπάμη Αγγελική 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠ/ΣΤΩΝ
533 Μπάμη Ρούλα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
534 Μπαμπαλιούτας Γιάννης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
535 Μπάμπαρης Κων/νος ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΗΧ. ΣΧ/ΜΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
536 Μπάμπος Κων/νος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠ. & ΠΕΡΙΦ. ΣΠΟΥΔΩΝ
537 Μπαρμπέρογλου Μάριος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
538 Μπαστάνης Γιάννης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
539 Μπελαδάκης Κωνσταντίνος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
540 Μπένος Βλαδίμηρος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
541 Μπιλάλη Τάνια 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
542 Μπινιάκου Παντελής 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
543 Μπίρη Ανθή ΚΩΣΤΕΑ - ΓΕΙΤΟΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ
544 Μπίτρας Αλέξανδρος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
545 Μπιτσιώρης Δημήτρης 1o ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ
546 Μπόγρη Θεοδώρα 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ
547 Μπόγρης Γεώργιος 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
548 Μπόσδας Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ & ΙΧΘ/ΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤ. ΠΕΡΙΒ
549 Μπόσδας Λοουκάς 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
550 Μπόσδας Φοίβος 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
551 Μποτονάκη Μαρίνα ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
552 Μποτονάκη Φωτεινή ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
553 Μπουζαλά Ιωάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΝΕΡΓ. ΠΟΡΩΝ
554 Μπουνταλούδης Χρήστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
555 Μπουραζάνης Μάριος 8o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
556 Μυτκόλλι Ευα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
557 Μωυσιάδου Λία 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
558 Νάκος Δημήτρης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
559 Νάκος Πέτρος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
560 Νησανάκης Μιχάλης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
561 Νικητάκης Βαγγέλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝ.
562 Νικολακοπούλου Ειρήνη ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
563 Νικολάου Λήδα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
564 Νικολαρά Λυδία ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΛΑΣ/ΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
565 Νικολόπουλος Διονύσης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
566 Νικολόπουλος Ιάσωνας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
567 Νικολοπούλου Σιλένα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
568 Νίτας Γρηγόρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧΑΝ.
569 Νίτσα Αργυρώ 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
570 Νοτιάς Κώστας 2ο Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
571 Νταλαπέρας Κωνσταντίνος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
572 Νταλιάνης Ανδρέας 8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
573 Νταλλαρής Εμμανουήλ 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
574 Ντέτσκα Ίνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. & ΥΔΑΤΟΚΑΛ/ΓΩΝ
575 Ντίνος Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΚΚΛ/ΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
576 Ντοϊλιάνη Έλενα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
577 Ντοϊλιάνης Κωνσταντίνος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
578 Ντονά Σταυρούλα 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
579 Ντονά Φυλλένια 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
580 Ντούρμα Ιλεάννα ΔΟΥΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
581 Ντούρος Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
582 Ντούρου Χαρά 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
583 Ξανθάκης Βαγγέλης 2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΟΜΙΚΗ
584 Ξενάκης Λευτέρης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
585 Ξένος Ορέστης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
586 Ξύδα Μαριλένα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
587 Ξύδας Αντώνης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
588 Ξυλάς Φώτης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
589 Οικονομάκης Ηλίας ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
590 Οικονομίδης Κωνσταντίνος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
591 Οικονομοπούλου Βικτώρια ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
592 Οικονομοπούλου Νίκη Π. ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
593 Οικονόμου Άννα 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
594 Οικονόμου Βύρων 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
595 Οικονόμου Κων/να 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
596 Οικονόμου Χαρούλα 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ
597 Οικονόμου Χρυσάνθη ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
598 Ορφανάκης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ
599 Ορφανός Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
600 Παλαιός Μιχάλης 4o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
601 Παναγιωτάρας Μπάμπης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
602 Παναγιωτίδη Αφροδίτη 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
603 Παναγιωτοπούλου Ανδριανή 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
604 Παναγιώτου Βαγγέλης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
605 Πάνου Θάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
606 Πάντος Σωτήρης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
607 Παντουβέρη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
608 Παξεβάνη Βαρβάρα 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
609 Παξιμάδης Άρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
610 Παξιμάδης Μάρκελλος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
611 Παπαβασιλείου Ιουστίνη ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
612 Παπαγεωργίου Ελένη 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
613 Παπαγεωργίου Λήδα ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟΛΟΓΙΑ
614 Παπαγεωργίου Νίκος ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
615 Παπαγεωργόπουλος Θανάσης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
616 Παπαγιάννη Βίκυ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
617 Παπαγιάννη Ηρώ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ
618 Παπαγιαννίδης Κυριάκος ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
619 Παπαδάκη Ιωάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
620 Παπαδάκη Μυρτώ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ
621 Παπαδήμας Δημήτρης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝ.
622 Παπαδημητρίου Μαρκέλλα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΕΘΟΔΟΛ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡ. ΤΗΣ ΕΠΙΣΤ.
623 Παπαδιαμαντοπούλου Αντιγόνη 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜ.
624 Παπαδομανωλάκη Τατιανή 9o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
625 Παπαδομανωλάκης Γιώργος 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ
626 Παπαδομανωλάκης Λευτέρης 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ
627 Παπαδόπουλος Τάκης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
628 Παπαδοπούλου Ειρήνη 4ο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
629 Παπαδοπούλου Ναταλία 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
630 Παπαδοπούλου Ρωξάνη 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
631 Παπαδοπούλου Τζένη 1ο ΣΠΑΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
632 Παπαζαφειροπούλου Ειρήνη ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
633 Παπαθανασίου Θοδωρής 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
634 Παπαθεοδώρου Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
635 Παπαθεοδώρου Φραντσέσκο 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
636 Παπαϊωάννου Βασιλική ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
637 Παπαϊωάννου Ελένη ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
638 Παπανικολάου Γιώργος ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
639 Παπασωτηρίου Μαρία 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
640 Παπαχρήστου Μαίρη 1ο ΣΠΑΤΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
641 Παπουτσάκης Πάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
642 Παππάς Γιώργος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
643 Παρασκευάς Σέργιος 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
644 Παρασκευοπούλου Ανθή 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
645 Παρρά Πέννυ 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
646 Πασσανικολάκη Γιώτα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
647 Πασσανικολάκη Ελένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
648 Πασσας Παναγιώτης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
649 Παστίδου Μυρτώ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
650 Πατατούκας Γιώργος ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
651 Πατατούκας Παναγιώτης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
652 Πάτσης Γιάννης 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
653 Πατσής Κώστας 1ο ΨΥΧΙΚΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
654 Πατσιογιάννης Κων/νος 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
655 Πατσιογιάννης Σοφοκλής ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
656 Πατσιώτης Βασίλης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
657 Παύλου Ιωάννης 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
658 Παφίλης Αλέξανδρος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
659 Πεντάζος Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
660 Πεντάρας Αντώνης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΟΜΙΚΗ
661 Περδίου Μαρίνα Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘ/ΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤ. ΠΕΡΙΒ
662 Περλιάνη Κατερίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
663 Περλιάνης Άγγελος 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
664 Περράκη Νικολέτα ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
665 Πετράκη Αντιγόνη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
666 Πετράκης Κώστας 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
667 Πετρόπουλος Αλκιβιάδης 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
668 Πετρόπουλος Αντώνης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
669 Πετρόπουλος Στέλιος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
670 Πετροπούλου Λένα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
671 Πετροπούλου Μαρία 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ.
672 Πέτρου Σοφία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ
673 Πιέτρη Μαρίνα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
674 Πινιαλίδη Τίνα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ - ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
675 Πίντερ Ανδρέας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
676 Πολυχρόνης Κων/νος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
677 Πότση Σοφία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ
678 Πουλακίδα Μαριάννα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
679 Πράπας Πέτρος 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
680 Πρατάρης Κων/νος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
681 Προβατάς Κίμωνας ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
682 Ράικος Δημήτρης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
683 Ράικος Κων/νος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
684 Ράντη Δήμητρα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑ
685 Ράντη Όλγα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
686 Ράπτη Στέλλα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ
687 Ραπτοπούλου Αναστασία 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
688 Ρήγα Ελίνα ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ
689 Ρήγκου Ελένη ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
690 Ρίζος Χρήστος 2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
691 Ρίζου Αλεξάνδρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
692 Ρίζου Νίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
693 Ροζής Βασίλης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛ/ΤΩΝ
694 Ροζής Μάριος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
695 Ρόζος Φοίβος ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
696 Ρούγγου Μαρία 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑ & ΑΡΧΙΤ. ΚΗΠΟΥ
697 Ρουμελιώτη Νατάσα ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
698 Ρουμελιώτης Βάιος ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
699 Ρουμελιώτου Μαριλένα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
700 Ρουμπιέν Έφη ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣ. ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ
701 Ρούπα Ελένη 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ
702 Ρούσσος Αργύρης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
703 Σακέλλης Παύλος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΚΗ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ.
704 Σαλαμούρα Ελπίδα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟ/ΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
705 Σανδάλη Κατερίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ
706 Σανδάλης Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
707 Σάντης Ορέστης 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
708 Σαντοριναίου Μαρία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
709 Σάντσες Αλέξανδρος PIERCE ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
710 Σαπουντζής Μύρωνας ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
711 Σαραντάκου Μαριλένα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
712 Σαρλά Δήμητρα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤ/ΚΗ ΤΕΧΝ/ΓΙΑ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
713 Σαρρή Αγγελική 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
714 Σαρρής Γιάννης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
715 Σασλόγλου Λευτέρης ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
716 Σδράλαγκας Γιάννης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
717 Σελιανίτη Ανδριάνα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
718 Σελινόπουλος Χάρης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ
719 Σελινοπούλου Ιωάννα ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
720 Σελινοπούλου Κατερίνα 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
721 Σελμανάη Αιμίλιος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
722 Σέμκου Αθανασία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.
723 Σερενίδης Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
724 Σερενίδης Χάρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ (ΣΣΑΣ)
725 Σερμεκέζη Δανάη 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
726 Σεχιώτη Σίλια ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
727 Σιαβέλης Σωτήρης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
728 Σιαπέρας Ρωμανός ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
729 Σιαπέρας Σίμων ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
730 Σιαφλάς Μιχάλης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ
731 Σιγανού Ευγενία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
732 Σιδερή Άλκηστις 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
733 Σιδερή Αριάδνη 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝ/ΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ
734 Σιδέρη Δήμητρα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
735 Σιδέρης Παναγιώτης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
736 Σιδηρόπουλος Ιωάννης 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
737 Σιέμπου Νινέτα ΕΛ. ΠΑΙΔΕΙΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
738 Σικελιώτης Γιάννης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
739 Σιμιτζή Θεώνη 2o ΓΕΡΑΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ
740 Σιουγλέ Γεωργία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
741 Σιταρένιου Βίβιαν 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
742 Σιταρένιου Μίνα ΔΟΥΚΑ ΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
743 Σκαμπής Χρήστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
744 Σκιαδά Χριστίνα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΦΥΣΙΚΟ
745 Σκιαδάς Κων/νος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
746 Σκιαδάς Νίκος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
747 Σκλάβου Γεωργία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
748 Σκλαβούνη Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
749 Σκουρτάϊ Φλορίντα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
750 Σκουρτανιώτη Ειρήνη ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
751 Σκουρτανιώτη Εύα ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
752 Σκούρτη Παναγιώτα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΤΟΠ. ΑΥΤΟΔ.
753 Σκουφάρας Νίκος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
754 Σμαϊλη Αγγελική 4ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
755 Σολδάτου Μαργαρίτα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
756 Σολωμού Ιωάννα ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
757 Σούλη Έντνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
758 Σουλτάτου Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
759 Σπανός Αντώνης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
760 Σπανός Γιάννης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
761 Σπετσέρη Έλενα 1ο ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
762 Στάθης Σπύρος ΙΟΝΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
763 Σταθοπούλου Άλκηστις 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
764 Σταθοπούλου Έλενα Π. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
765 Σταμάτης Ανδρέας ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
766 Σταματίου Κατερίνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
767 Σταματόπουλος Παναγιώτης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
768 Σταμελάκη Δήμητρα 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
769 Σταμούλης Στέφανος ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
770 Σταύρακα Έρικα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
771 Σταύρακας Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
772 Σταυριανός Γιάννης 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
773 Στέγγου Αφροδίτη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
774 Στεμιτσιώτη Βασιλική 2o ΓΕΡΑΚΑ  ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ
775 Στεφανίδου Μαρία 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠ.
776 Στεφανοπούλου Ηλιάνα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
777 Στεφάνου Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
778 Στήβενς - Καραναστάση Δανάη ΜΟΥΣΙΚΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
779 Στογιαννίδης Στέφανος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
780 Στόιλας Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
781 Στραβαρίδου Ιωάννα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
782 Στρατάκος Κυριάκος ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
783 Στρέκλα Ηλιάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
784 Συκιωτάκη Αθηνά 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
785 Σφακιανάκη Ελευθερία 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
786 Σφήκα Νικόλ 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
787 Σώζου Κατερίνα 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
788 Σωτηριάδη Νίκη 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
789 Σωτηροπούλου Μυρτώ 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
790 Σωφρονάς Γρηγόρης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
791 Ταβάκη Ευτυχία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΕΠΙΠΛΟΥ
792 Ταβουκτσόγλου Ροζίτα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ
793 Ταβουλάρης Μάριος 2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
794 Τακβοριάν Νικόλ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
795 Τακβοριάν Ντανιέλ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
796 Ταλάντη Ειρήνη ΚΟΛΕΓΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
797 Τασούλης Ανδρέας 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
798 Τεμπέλη Ευτυχία 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
799 Τέμπου Αργυρώ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
800 Τζίμα Ιωάννα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
801 Τζουμανίκα Μαρία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
802 Τζουρμπάκης Άγγελος 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
803 Τζώρτζη Κατερίνα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
804 Τηλιακού Τόνια 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
805 Τοπάλης Κωνσταντίνος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΦΥΣΙΚΗΣ
806 Τοτσίλα Ιωάννα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ
807 Τουλούμη Αλεξάνδρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
808 Τούτουνας Γιώργος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
809 Τούτουνας Κωνσταντίνος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
810 Τρανούλη Νάντια 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
811 Τριανταφίλλη Λέλα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
812 Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
813 Τριανταφύλλου Κυριακή 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
814 Τσαγγάρης Δημήτρης 1ο ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
815 Τσαγκρίδης Νίκος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
816 Τσάκωνα Έρη ΔΟΥΚΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
817 Τσάλης Ευάγγελος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
818 Τσάλλας Στέφανος ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ
819 Τσάμη Ειρηλένα ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ
820 Τσαντίλα Νίκη ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
821 Τσάφου Μαργαρίτα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
822 Τσέκος Χριστόφορος Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
823 Τσελίκη Στέφη ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
824 Τσερπέλης ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σ.Μ.Υ.Ν.
825 Τσερπέλης Παναγιώτης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σ.Μ.Υ.Ν.
826 Τσιαμούλης Παναγιώτης 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
827 Τσιαμτσούρη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
828 Τσιλιγιάννης Θοδωρής 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
829 Τσιλίδου Νίκη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
830 Τσιμπερδώνης Πάρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟ
831 Τσιμπουράκης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
832 Τσινιπίζογλου Μαριάννα ΜΩΡΑΪΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
833 Τσιόδρα Θεοδώρα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
834 Τσιουτσιουρή Θέτις 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΙΕΘΝ.ΣΧΕΣΕΙΣ
835 Τσιουτσιουρής Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΘΟΔΟΛ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡ. ΤΗΣ ΕΠΙΣΤ.
836 Τσιρώνης Γιάννης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛ. Η/Υ
837 Τσιρώνης Κλεομένης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
838 Τσίχλα Αγγελική 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
839 Τσίχλα Αμαλία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
840 Τσιώτος Χρήστος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
841 Τσόγκας Πέτρος ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
842 Τσούμα Ιωάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ
843 Τσουμάνι Αντζελα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΝΟΜΙΚΗ
844 Τσουνάκας Γρηγόρης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
845 Τσούτη Βασιλική 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
846 Τσούτη Κορίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
847 Τσώνης Αλέξανδρος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
848 Τσώνου Μαρία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
849 Τύπα Χρυσούλα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
850 Φακίνος Παύλος 8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
851 Φέγγαρος Μανώλης ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
852 Φειδοπούλου Τάνια 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΑΧ. ΑΓΡΟΤ. ΕΚΜΕΤ.
853 Φιλαρέτου Έφη 2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ
854 Φίλιου Αργυρώ 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠ.
855 Φλέσσας Δημήτρης 1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
856 Φλισκανοπούλου Ηλιάννα 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
857 Φλώρος Χάρης ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
858 Φουντουλάκης Βαγγέλης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
859 Φουρτζής Μάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
860 Φραγιά Μαριτίνα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
861 Φραγκαθούλα Μυρτώ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
862 Φραγκαθούλα Ναταλία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
863 Φραγκιά Μελίνα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
864 Φωτιάδου Στέφη ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
865 Χαβιαρόπουλος Παναγιώτης 1o ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
866 Χαβιαρόπουλος Χαράλαμπος 1o ΓΕΡΑΚΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
867 Χαϊδεμένος Γιώργος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
868 Χαλαυτή Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
869 Χαραλαμπίδης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
870 Χαραλάμπους Νίκος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
871 Χαρισιάδου Παναγιώτα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
872 Χασάνη Εύη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣ/ΙΑ - ΠΑΙΔΑΓ. – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
873 Χασιώτης Άνθιμος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
874 Χατζή Έλενα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ
875 Χατζηγιάννη Νατάσα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΙΔΑΓ. ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
876 Χατζηδάκης Μάριος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
877 Χατζοβασιλάκη Μαρία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
878 Χλέτσης Γιώργος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
879 Χλουβεράκη Ναταλία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧ/ΚΗΣ
880 Χονδρογιάννη Διδώ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
881 Χουσιάδα Εύα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
882 Χουσιάδας Βασίλης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΤΕΦΑΑ
883 Χρέπα Βανέσα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
884 Χρέπα Λίλα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
885 Χρήστου Βασίλης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ
886 Χριστόπουλος Χρήστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
887 Χρονάς Αντώνης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
888 Χρυσάφης Κωνσταντίνος ΖΗΡΙΔΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
889 Χρυσοχός Γιώργος 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗ
890 Χρυσοχού Ελένη 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
891 Ψαριανός Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
892 Ψαριανός Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ
893 Ψαρρά Τζένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
894 Ψαρριανός Δημήτρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΕΚΤΙΚΩΝ & ΑΣΦΑΛ/ΚΩΝ ΕΡΓ.
895 Ψαρριανός Κων/νος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΕΚΤΙΚΩΝ & ΑΣΦΑΛ/ΚΩΝ ΕΡΓ.
896 Ψιάχου Κων/να 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
897 Ψύχας Κώστας ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ


Είπαν οι μαθητές μας


Κωνσταντίνα Μανώλη

Ιατρική

Ένα φροντιστήριο που τα συνδυάζει όλα. Καταρτισμένους καθηγητές, προετοιμασία των μαθητών για τις ανώτατες σχολές, φιλικό κλίμα και περιβάλλον. Αν γύρναγα το χρόνο πίσω θα διάλεγα πάλι ΟΡΜΗ.


Σοφία Ιωάννου

Νομική

Η περίοδος των πανελλαδικών σίγουρα ήταν μια από τις πιο δύσκολες, αγχωτικές και κουραστικές της ζωής μου. Όμως, στάθηκα τυχερή γιατί είχα στο πλευρό μου τους ανθρώπους των φροντιστηρίων ΟΡΜΗ, που με βοήθησαν πολύ να πετύχω το στόχο μου και έκαναν αυτή τη περίοδο να φαντάζει λιγότερο «βασανιστική». Χάρη στη καθοδήγηση και ενθάρρυνση των αξιόλογων καθηγητών μου και των βιβλίων των φροντιστηρίων, καθώς και με πολλή προσπάθεια και διάβασμα από μέρους μου, κατάφερα να περάσω στη πρώτη μου επιλογή, που ήταν η νομική. Σας ευχαριστώ πολύ όλους!


Βασίλης Καρανικόλας

Μηχανολόγων Μηχανικών

Στο δύσκολο δρόμο των πανελληνίων εξετάσεων δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω χωρίς τη βοήθεια και την ψυχολογική συμπαράσταση των καθηγητών των φροντιστηρίων ΟΡΜΗ. Κατάφερα με οργανωμένο διάβασμα, βιβλία και τακτικά διαγωνίσματα από το φροντιστήριο, να μπω στη σχολή της πρώτης μου επιλογής, τη σχολή των Μηχανολόγων Μηχανικών στο Ε.Μ.Π.. Η μεθοδικότητα, οι γνώσεις, η μεταδοτικότητα, το έργο και η υπομονή των καθηγητών ήταν εκείνα που με βοήθησαν σε μεγάλο βαθμό να επιτύχω τους στόχους μου. Τους ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου και εύχομαι στους μελλοντικούς υποψήφιους καλή επιτυχία.


Κατερίνα Περλιάνη

Ψυχολογία

Οι καθηγητές μου υπήρξαν έμπνευση για μένα. Το δημιουργικό μάθημα και η επικοινωνία μαζί τους συντέλεσε στην επιτυχή εισαγωγή μου στην Ανώτατη Εκπαίδευση. Γι' αυτό τους ευχαριστώ πολύ και τους θυμάμαι σε κάθε βήμα της σταδιοδρομίας μου ακόμη και ως φοιτήτρια.


Χρήστος Κουτσούμπαs

Αξιωματικών Αστυνομίας

Τα φροντιστήρια ΟΡΜΗ μέσω της επιμέλειας, της αφοσίωσης και του σεβασμού προς το στόχο μου, καθώς και τη φροντίδα και την επιμονή των διδασκόντων με βοήθησαν, στηρίζοντάς με σε κάθε βήμα μου και κάθε δυσκολία, να πραγματοποιήσω το όνειρο μου και να εισαχθώ στη Σχολή Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας.


Κατερίνα Καρδιάκου

Φιλολογία

Είμαι η Κατερίνα Καρδίακου, φοιτήτρια Φιλολογίας στην Αθήνα. Ήταν η πρώτη μου επιλογή. Για την επίτευξη αυτού του στόχου έπαιξε καταλυτικό ρόλο το προσωπικό διάβασμα και τα φροντιστήρια ΟΡΜΗ. Ειδικότερα, οι καθηγητές με τον τρόπο διδασκαλίας τους και την ψυχολογική υποστήριξη που μου παρείχαν με βοήθησαν να ανταπεξέλθω στην δύσκολη περίοδο των πανελληνίων!


Κωνσταντίνος Πατσιογιάννης

Μηχανολόγων Μηχανικών

Τα φροντιστήρια ΟΡΜΗ αποτέλεσαν ένα ευχάριστο κομμάτι της μαθητικής μου πορείας. Αναμφίβολα η εισαγωγή μου στο Πανεπιστήμιο και πιο συγκεκριμένα σε μια σχολή που είχα ως πρώτη επιλογή δεν ήταν και το πιο εύκολο πράγμα. Όμως χάρη στην αμέριστη συμπαράσταση που δέχτηκα σε όλους τους τομείς από τους καθηγητές του φροντιστηρίου, που με έκαναν να πιστέψω στις δυνατότητες μου, αλλά οπωσδήποτε και στην προσωπική μου προσπάθεια μπορώ να πω με σιγουριά πως πέτυχα τον στόχο μου. Έτσι δεν μπορώ παρά να είμαι ευγνώμων για αυτούς τους ανθρώπους.


Ιωάννα Τσούμα

Παιδαγωγικά

Τα φροντιστήρια ΟΡΜΗ με βοήθησαν να πραγματοποιήσω τα όνειρά μου και τους στόχους μου για ένα επαγγελματικό μέλλον όπως εγώ επιθυμούσα, μα το κυριότερο με έκανε να πιστέψω σε αυτά. Τόσο οι καθηγητές όσο και οι υποδομές των φροντιστηρίων κατάφεραν να νιώσω άνετα και οικεία περνώντας δημιουργικές και πρωτίστως ευχάριστες στιγμές εν ώρα μαθήματος και μη. Τους ευχαριστώ όλους θερμά που με βοήθησαν και πίστεψαν σε μένα.